Avatar uživatele
koník.

Jak dostat samotný a funkční soubor z DVD kde je i menu atd. na plochu PC ?

Mám DVD, kde je více souborů (ale jen dva jsou největší- video záznamy) Vše je v divných formátech (IFO. ST, BUP) já chci mít jen ty dva videozáznamy, nic víc (žádné munu atd)- Když ty dva největší souboru stáhnu do PC , tak mi je nelze přehrát tak je zkouším v programu Format factory překonvertovat na avi, či mp4, ale pak je to strašně kostičkovaný (na originále je kvalita super) a ty záznamy se příšerně sekají. V možnostech Format f. jsem zkoušel různé kvality výstupů, ale výsledek byl vždy stejný. Už nevim co dál mám dělat. Budu vděčnej za každou radu a prosím pokud to bude možné. tak ten postup trochu podrobněji popsat. Díky
Doplňuji:
Když dám DVD do mechaniky počítače, nebo DVD přehrávače, tak to normálně spustim, ale já chci to samotný video uložit třeba do mobilu, nebo na nějaký cloud a poslat odkaz známým a rodině, aby se na to taky koukli. Jedná se o záznam z mého tandemového seskoku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Toto jsou exotické formáty a je to tak záměrně – aby to lidi nekopírovali, aby si to pak pokud možno jinde nepřehráli.

Zkusil bych již zmíněný VLC Media Player nebo bych zkusil nainstalovat ffdshow filtr a přehrál to přes Windows Media Player (i když Vás upozorní, že tu příponu nezná a že může hrozit nebezpečí i tak přehrávání spusťte a uvidíte) – mám zkušenosti, že právě jeden takový exotický formát mi to normálně vzalo, ffdshow si s ním poradil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Předpokládám, že je to originál DVD. Toto jsou standartní koncovky souborů ve formátu DVD a ne nějaké exotické.

Stáhněte si DVDShrink, který umí vypustit menu, reklamy a ostatní balast nabalený k filmu, případně zkomprimovat film, aby se vešel na obyčejné DVD.
Sice vytvoří opět soubory s těmito příponami (možná už si lze v nové verzi určit i výstupní formát, nevím, již jsem ho dlouho nepoužíval), ale pak už se dá video překonvertovat ve FormátFactory.

http://www.slu­necnice.cz/sw/dvd-shrink/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gifos

Pokut se ti uz povedlo stahnout, tak zkus vlc player, ne to konvertovat.
Dalsi moznost je udela iso soubor, takovou kopii cd, to umi deamont tool.
Doplňuji:
Trochu jsem netil a nasel toto:

http://www.slu­necnice.cz/sw/a­ll-free-dvd-to-avi-converter/

Upravil/a: Gifos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Vlc by je mel umet prehrat, nebo jiny prehravac dvd.
Pripadne to zkus zkonvertovat do mkv.
Ty konverze bejvaj ztratove, je to tak schvalne aby to tolik nezabiralo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek