koník.

Jak dostat samotný a funkční soubor z DVD kde je i menu atd. na plochu PC ?

Mám DVD, kde je více souborů (ale jen dva jsou největší- video záznamy) Vše je v divných formátech (IFO. ST, BUP) já chci mít jen ty dva videozáznamy, nic víc (žádné munu atd)- Když ty dva největší souboru stáhnu do PC , tak mi je nelze přehrát tak je zkouším v programu Format factory překonvertovat na avi, či mp4, ale pak je to strašně kostičkovaný (na originále je kvalita super) a ty záznamy se příšerně sekají. V možnostech Format f. jsem zkoušel různé kvality výstupů, ale výsledek byl vždy stejný. Už nevim co dál mám dělat. Budu vděčnej za každou radu a prosím pokud to bude možné. tak ten postup trochu podrobněji popsat. Díky
Doplňuji:
Když dám DVD do mechaniky počítače, nebo DVD přehrávače, tak to normálně spustim, ale já chci to samotný video uložit třeba do mobilu, nebo na nějaký cloud a poslat odkaz známým a rodině, aby se na to taky koukli. Jedná se o záznam z mého tandemového seskoku.

Nejlepší odpověď
Bedy

Toto jsou exotické formáty a je to tak záměrně – aby to lidi nekopírovali, aby si to pak pokud možno jinde nepřehráli.

Zkusil bych již zmíněný VLC Media Player nebo bych zkusil nainstalovat ffdshow filtr a přehrál to přes Windows Media Player (i když Vás upozorní, že tu příponu nezná a že může hrozit nebezpečí i tak přehrávání spusťte a uvidíte) – mám zkušenosti, že právě jeden takový exotický formát mi to normálně vzalo, ffdshow si s ním poradil.

Další odpovědi
Hykam

Předpokládám, že je to originál DVD. Toto jsou standartní koncovky souborů ve formátu DVD a ne nějaké exotické.

Stáhněte si DVDShrink, který umí vypustit menu, reklamy a ostatní balast nabalený k filmu, případně zkomprimovat film, aby se vešel na obyčejné DVD.
Sice vytvoří opět soubory s těmito příponami (možná už si lze v nové verzi určit i výstupní formát, nevím, již jsem ho dlouho nepoužíval), ale pak už se dá video překonvertovat ve FormátFactory.

http://www.slu­necnice.cz/sw/dvd-shrink/

Gifos

Pokut se ti uz povedlo stahnout, tak zkus vlc player, ne to konvertovat.
Dalsi moznost je udela iso soubor, takovou kopii cd, to umi deamont tool.
Doplňuji:
Trochu jsem netil a nasel toto:

http://www.slu­necnice.cz/sw/a­ll-free-dvd-to-avi-converter/

Jsemtady

Vlc by je mel umet prehrat, nebo jiny prehravac dvd.
Pripadne to zkus zkonvertovat do mkv.
Ty konverze bejvaj ztratove, je to tak schvalne aby to tolik nezabiralo.