Krčálek

Jak dopadl včerejší hokej? Neměl jsem bohužel čas se na něj dívat.

Nejlepší odpověď
led

Hurá, vyhrali Slováci.
PS, ale ráno na zástavke autobusu v Prahe, som pre istotu radšej mluvila česky a nerozprávala slovensky, keď som počúvala tie komentáre fanúškov. Pre istotu :)

Další odpovědi
anonym

Však rok uteče jako voda a tentokrát bude vítězství na české straně. Všechno je jenom hra a jsou horší prohry než ve sportu. P.S. Češi mají bronz, tak ještě držet palce Slovákům.

www

Bez překvapení, dostali jsme na prdel ☹. O nic nepřišels.
P.S: Ty nemáš net, že se musíš ptát tady 😁 ?

quentos

o nic jsi nepřišel, prohráli jsme. Tuším že 3:1
Doplňuji:
*parson, ještě tam chybí čárka

honza19hk

blbě,slováci vyhráli.

quentos

ne že bych byl fanda do sportu, ten zápas jsem nesledoval – výsledek vím ze včerejších zpráv

quentos

jak „bez překvapení“?? právě že jsme dost překvapivě prohráli – troufám si tvrdit, že jsme byli v tomhle zápase favorité.

www

Zajímám se o to velmi málo, ale to co jsem viděl jen jedním okem a nechtěně v zápasech minulých mne přivedlo k názoru, že prohrajem.
Jinak to jde totiž zcela mimo mne, jsem laik, výsledek znám také jen z netu 😁.

led

Priznám, nesledovala som to. Stačili mi oznamy na dverách rôznych zábavných a pitných podnikov a krik až rev z nich idúci a komentáre ráno v uliciach Prahy