Magička

Vyhrají Češi MS?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Ano

Musíme:-)))

Další odpovědi
anonym

Ne

A nebudeme mít ani bronzovou!

marci1

Ano

Velmi bych to chtěla, Nagano bylo senzační, ale letos jsou všichni výborní. Nechám se překvapit. Moc bych to přála Jágrovi. Prozatím naši hrají dobře. Jsem optimista, ale většina asi se mnou ( jako obvykle ) souhlasit nebude. 🙂
Doplňuji:
Lotyše jsme porazili, prozatím super ! 🙂

klumprt

Ano

Nevím ale, jestli to bude hnedky letos 🙂

e1232851@trb

Ano

iceT

Ano

chybí možnost >nevím<,asi bude záležet na tom,koho dostaneme ve finále za soupeře,pokud se do finále dostaneme.

arygnoc

Ne

myslím, že česi (a ani slováci) nemajú na titul.
vidím to na finále kadada-rusko.

ale – turnaj ešte iba začal, zostavy budú posilňované, takže i podmienky sa budú meniť (zranenia, hokejový boh, …).

ale palce držim (všetkým našim).

;-Q

bestak

Ano

anonym

Ne

Doplňuji:
Podle toho jak to ted hrajou,tak určitě ne,
Stačily dva zápasy a v obou případech měli namále.

anonym

Ne

majdamaro

Ano

NelieM

Ne

Doplňuji:
Myslím že ne, ale samozřejmě bych to klukům přála a budu fandiit 🙂