mike beneš

Dnešní hokej

Dnes se skoro vůbec nedá hrát hokej: rybníky nezamrzají a na brusláku s sebou hokejku mít nemůžete :(. Jak teda mám hrát hokej? Kde? Ve 13 by mě asi už do nějakého týmu nevzali. Je to super sport, ale bohužel jsem ho hrál naposledy před 4 roky, když jednou za dlouho zamrzl rybník. Co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Říkám, je mi 13, pochybuju že ještě berou :(

Odpovědi
mosoj

Pokud chceš hrát hokej, musíš do klubu a ty na rybnících nehrají.

Za mého mládí jsme se na rybníku mlátili hlava nehlava. Hokej mne bavil. Zase bylo daleko do klubu. Ani tehdy se na rybníku nehrál klubový hokej.

marci1

Zkus si přečíst inzeráty ze „Spoluhráči.cz“. Možná tam bude i něco pro Tvoji věkovou kategorii : http://www.spo­luhraci.cz/_in­zeraty?s_spor­t=Ledn%C3%AD+ho­kej&s_sport_id=41

cochee

Stačí asfaltový nebo betonový plácek a kropit vodou. Na rybníku musí být pořádná tlustá masa ledu, aby se to neprobořilo, ale na tom plácku stačí tak dva tři cenťáky. Takhle jsme řádili mezi paneláky, po přestěhování na chaloupku jsem zas měl naopak blízko rybník a plácek nebyl k dispozici.

pmmucha

Běž na tvůj nejbližší zimák,,veřejná ledová plocha.u správce se zeptej jestli se tam hrají junioři hokej (věkové skupiny jsou rozdílné).Většinou se hraje někdy večer nebo v týdnu.Budeš potřebovat hokejku,rukavi­ce(asi u mládeže to vyžadují,když bys spadl a někdo ti přejel přes ruku tak abys něměl o prst miň) a helmu(Dřív nebo později do mantinelu stejně hlavou narazíš :D ).Já jsem si postupně dokoupil celou výstroj.Není to nejlevnější ale pokud tě to chytne a pude ti to rád si koupíš chrániče na kolena,lam. hokejku,brusle s tvrdou špicou aby tě neboleli palce.Pokud tam pudeš je lepší být trošku zkušenější,stabilní na bruslích,umět překládat,jiízda dozadu ,brzdit i z velké rychlosti. Potom taky musíš umět vystřelit.Tak hodně zdaru!!