Diesel.

Jak doma na úpravu velikosti „bramborového nosu“?

Dobrý den, hloupý dotaz, ale neznáte nějaký způsob jak doma bez operace a bez návštěvy doktora zmenšit „bramborový nos“, tj. dlouhý, bambulatý, široký? Děkuju

Nejlepší odpověď
Kepler

Doma!? Nelze! To chce plastického chirurga. I nos má chrupavčitý skelet.

Další odpovědi
EKSOT123

Jestli ty nebudeš nějakej hamoun? Židé prý mají velké nosy, protože vzduch je zadarmo. Zkus co nejmíň dýchat. Rekordmani to prý bez následků vydrží až 7 minut. Nebo to zkus konzultovat s Chuckem Norrisem. Ještě pár tipů k odhalení příčiny:
> „Pane doktore, měl jsem se řídit tím příslovím: Darovanému koni na zuby nekoukej,” prohlásil v ordinaci beznosý kovboj.
> Aký je rozdiel medzi nosom podnikateľa, psychológa a obyčajného občana? Podnikateľ má nos na dobrý kšeft, psychológ má nos, aby ho pchal do vecí, do ktorých mu nič a nos občana je iba na to, aby mu pred ním ušiel vlak.
> „Чем ниже человек душой тем выше задирает нос. Он носом тянется туда куда душою не дорос.“

nyjono

Jedině opticky, řešit to lze světlým a tmavým korektorem naneseným na správná místa. Kdo se to naučí, je to pak velký rozdíl.
Aby bylo vidět > světle, potlačení > tmavě.
Je hodně odstínů. ale stačí 2. Pozor na přechody, nesmí být vidět.
Chce to cvik, ale výsledky za to rozhodně stojí.

ivzez

Jak doma na úpravu vlastního nosu bez operace, nevím,
ale vím, že pokud se o to pokusíte, skončíte nejspíš v blázinci.