Avatar uživatele
smile35

Jak dlouhou záruku mají obyčejná sluchátka Sony?

Zdravím vás, koupila jsem sluchátka před více než rokem a nějak moc jsem je nepoužívala, ale jedno z nich blbne. Uznají mi ještě reklamaci? Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3060 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Záruka by měla být 24 měsíců. Jestli reklamaci uznají je věc jiná, kterou takto odhadnout nelze. Za pokus to však stojí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

V posledním půlroce jsem reklamovala sluchátka Sony 2×. V prvním případě sluchátka vydržela hrát 3 pracovní směny, ve druhém případě 10 minut, v obou případech jsem dostala sluchátka nová, zatím nevím jak budou fungovat, protože jsem v PN, ale doklady jsem si schovala. Pro srovnání – sluchátka od vietnamců v ceně 35 Kč fungovala 14 dní, než se překroutily drátky vedouci k jacku. Ta jsem rovnou vyhodila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

2 roky jako každý průmyslový výrobek…dokázal bych opravit, běžná závada, je to sice titěrná hodinářská práce akorát zásahem v záruce záruka končí…no zkrátka, systém spotřeby a komerce nás nutí kupovat levně „no name“ a při první poruše nové, nové…
jo abych nezapomněl, sluchátka Sony MDR 010 mám z roku 1988, fungují ! dobré co, jenom cena byla tenkrát krapet jinde

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek