Jak dlouhou záruku mají obyčejná sluchátka Sony?

Zdravím vás, koupila jsem sluchátka před více než rokem a nějak moc jsem je nepoužívala, ale jedno z nich blbne. Uznají mi ještě reklamaci? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záruka by měla být 24 měsíců. Jestli reklamaci uznají je věc jiná, kterou takto odhadnout nelze. Za pokus to však stojí

Další odpovědi:

Bronzový

V posledním půlroce jsem reklamovala sluchátka Sony 2x. V prvním případě sluchátka vydržela hrát 3 pracovní směny, ve druhém případě 10 minut, v obou případech jsem dostala sluchátka nová, zatím nevím jak budou fungovat, protože jsem v PN, ale doklady jsem si schovala. Pro srovnání - sluchátka od vietnamců v ceně 35 Kč fungovala 14 dní, než se překroutily drátky vedouci k jacku. Ta jsem rovnou vyhodila.

Stříbrný

2 roky jako každý průmyslový výrobek...dokázal bych opravit, běžná závada, je to sice titěrná hodinářská práce akorát zásahem v záruce záruka končí...no zkrátka, systém spotřeby a komerce nás nutí kupovat levně "no name" a při první poruše nové, nové...
jo abych nezapomněl, sluchátka Sony MDR 010 mám z roku 1988, fungují ! dobré co, jenom cena byla tenkrát krapet jinde

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.