Karelcz

Jak dlouho vydrží čerstvá šlehačka držet tvar na dezertu?

Například rakvička. Jestliže koupím čerstvou a bude v lednici udrží si tvar jeden den+

Nejlepší odpověď
Funna

předpokládám, že se neptáš na to, jak si doma vyrobit šlehačku, které vydrží, ale že si domů přineseš hotovou rakvičku i se šlehačkou a chceš aby ti vydržela do dalšího dne…pokud ji nezdeformuješ cestou, což bývá trochu, den ti v lednici vydrží…
_____________­_______
pokud ji chceš skaldovat déle, jednodužší je koupit si šlehačku ve spreji (ale fakt šlehačku z mléčného tuku, ne ty rostlinné náhražky) a rakvičky bez šlehačky a před podáváním je sám ozdobit…samozřejmě pokud jich nepotřebuješ nějaká kvanta…

Další odpovědi
iceT

Pokud si šlehačku budeš dělat doma za pomoci ztužovače tak i ano.
Je k dostání i instantní šlehačka,vyšleháš s mlíkem dle návodu a taky se dá.