Osbourne

Jak dlouho mám nechat vařit pizzu?Děkuji za odpoveď

Doplňuji:
Jak dlouho pci pizzu?

Nejlepší odpověď
mojitek

pizzu radsi upecte.Varit nedoporucuju.
Doplňuji:
pci pizzu -zalezi na kolik C° si nastavite troubu,jaka ta trouba je,atd. Ale zhruba 230°C po dobu asi 6 min. Alůe jak jsem psal,zalezi na okolnostech,taky jake to testo je.Je treba to nejdriv vyzkouset na kousku testa a pak popripade doladit.

Další odpovědi
elektrikář

Vaříme ve vodě nebo na páře.Vařená by nám asi nechutnala. Pizza se peče, je to vlastně slaný koláč. Používá se slabé kynuté těsto takže stačí pár minut záleží jak jí obložíte. Jednou mi chtěl udělat kuchař radost dal tam silnou vrstvu žampionů. nakonec jí musel vrátit do trouby vrstva hub se nepropekla. Chce to vyskoušet na mini pizzach. Okraj potřete olejem při 200 °c 6 až 10 minut musi sezlátnout kraj.Obloha musí být mněká.

ReHu

Záleží na tloušťce placky, na náplni a na výkonu trouby.

led

ak ste ju dali piecť pred hodinou (tak mi to vypisuje), tak už ju, preboha vypnite! Už to nie je pizza, ale uhol.

quentos

2 mojitek: taky jsem to měl na jazyku, byl jste rychlejší ;{))>

mojitek

jsem blesk :o)

iceT

Pokud je kupovana,mraze­na,tak na obale je doporucena doba.
Pokud si ji kompletne pripravite doma,tak do te doby nez zezlatne okraj.