Dan-Bohm

Jak dál když mam dopsanou mojí sbírku básní?

Když jsem složil básnickou sbírku, jsou to moje básně, které jsem sám vymyslel, tak co mam dělat dál? Kdybych jí chtěl vydat? Je mi 15 let.

Odpovědi
Kelt

Najdi si vydavatele, který ti to vytiskne. Dohodneš se s ním, kolik výtisků to bude, jaká bude cena, za kolik se to bude prodávat, najdeš si tiskárnu, možná i ilustrátora. Ovšem jako 15 letý budeš muset mít někoho staršího s tebou, kdo by ti pomohl.
Ale možná, že ti někdo řekne, až asi to přečte, abys nikdy nepsal básně. Jinak na internetu existují určité literární stránky, kam lidé posílají své výtvory. Já vím, že jsou horory, snad budou i básně.

luky.1986

Najdi si na netu vydavatele, kteri vydavaji basne a kontaktuj je.