Irisa

jak číst mangu na čtečce?

Máte někdo zkušenosti s programem Calibre?
Potřebovala bych nějak zkonvertovat obrázky (nebo RAR soubory s obrázkama) tak, aby se daly zobrazit na mém pocketbooku (basic touch).
Popřípadě, znáte-li nějaký návod nebo videonávod. Klidně anglicky…

Odpovědi
cochee

RAR se nekonvertuje – rozbaluje se, může totiž obsahovat cokoliv, nejen obrázky a Calibre by si pak s obsahem neporadil. Musíš zjistit formát těch manga obrázků a současně zjistit, jaký obrázkový formát Pocketbook podporuje. Pocketbooky jsou však známé tím, že přečnívají konkurenci množstvím formátů, které jsou schopny načíst bez konverze.