Zlatý

Jak často si myjete nebo necháváte umývat své auto?

Myjete si auto sami nebo si ho necháváte umýt, popř. uvnitř uklidit?
Myslíte si, že jste ke svému autu ohleduplní? Nebo se řídíte tím, že ten svinčík co v něm uděláte někdo za vás uklidí a tak to nijak neřešíte?
---------
Já své auto umývám když je špinavé, umývám si ho sám a uvnitř uklízím průběžně. Myslím si, že se ke svému autu chovám slušně-tedy ne v něm bordel jak v tanku. V autě nejím, tudíž nemám všude drobky, pecky a jiné nečistoty-poházené prázdné láhve, kelímky od kafe a papírky od bombonů.
Doplňuji:
Pokud si myjete auto sami, tak tím myslím v myčce ne doma z kýble.
Moje domněnka je, že kdo o své auto pečuje sám, tak se taky k němu chová. Kdo si ho nechává mýt a uklízet, nezáleží mu na něm a tak to auto i v autě vypadá.
Takže jak vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Auto je rodinný příslušník,takže jak píšeš není vhodné ho svěřovat někomu jinému do ruky. Netvrdím, že ho myji sama,většinou se na tom podílí celá rodina. Podle toho kdo v něm právě svinčík udělal. Očistu provádíme dle potřeby,ale většinou v pravidelných intervalech cca 2x do týdne...doma taky gruntuji tak často,,,zbytek je nezbytná údržba,před dalším použitím,,,na uklízečku zatím nemáme...

Další odpovědi:

Zlatý

Taky se snažím udržovat ho v čistotě většinou slouží jen mě s několika málo vyjímkami . Myji ho sama .Jednou za 1/2r v myčce s voskem .
Nesnesu upatlané vnitřky aut.

Zlatý

Auto nemám pro parádu, ale nesnáším ho špinavé, takže když je špinavé šup s ním do myčky.
V zimě je to jiné. Auto myji pokaždé když oschnou silnice po solení a já jsem jezdil.
Takže když je třeba tak každý týden, ale ne proto aby bylo auto čisté ale abych dostal sůl ze spodku auta a z podvozku. Pokud na to nejste doma zařízeni tak toto doma neuděláte a nějaké umytí karoserie ze shora autu moc nepomůže. Mytí doma ručně, je nejlepší způsob jak si auto poškrábat.
Papírky a nečistoty v autě bežně mám, ale zase mám ošetřený spodek auta a dutiny vosky a bitumenem. To si myslím že prospěje autu víc než neustálé vysávání uvnitř a leštění laku karoserie.

Pokročilý

Na otázku neumím odpovědět, auto mám teprve tři roky a ta špína zatím vždycky opadala nebo opršela sama. Ale teď už by to nějakou očistu chtělo...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.