david22

Jak často projíždíte Avastem(nebo jiným antivirem) svoje PC ?

Mám na mysli hloubkovou kontrolu.

Nejlepší odpověď
beer

Každého 1. dne v měsíci mám plán, těsně před tím dělám také čištění.

Další odpovědi
anonym

Mám pouze mobilní telefon, tak žádný antivirový program nemám a tudíž ani nijak nekontroluji.

Drap

Velmi zřídka. Chtělo by to častěji, vzpomenout si alespoň jednou za měsíc.

anonym

mám nastaveno automaticky – 1× týdně (používám Comodo a občas trial Norton)

bolak

Já sem zvyklej dělat věci vyloženě na poslední chvíli >12:05 > , takže většinou až když už je pozdě.

anonym

Program od Microsoftu mě upozorní že bych měl PC zkontrolovat považuji tento antivir za nejlepší a ve Win 8 je už nainstalovaný a nemusí se instalovat.

Nikdonevívše

jednou a dvakrát někdy i třikrát za týden

Ella

avast – každou středu týdně celkový hloubkový test systému, každou sobotu rychlý test… :)

vaiko

Jako zkušený uživatel antivir nepotřebuju jeho práci zastoupím sám. Antivir je pro mě pseudoochrana, která jen zpomaluje běh PC.

Michal Kole

každý den, nějakým online antivirem