jak často máte chut se milovat za týden

jsem asi vadná,ale nikdy mě nebolí hlava (rozumíte),jak často za týden je normální se milovat,já chci více a on ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jednou,dvakrat denne je uplne normální ;-) me to teda tak vyhovuje... :-)
Maly dodatek:nevim kdo Georgii označil odpoved jako neužitečnou,ale osobně s ni souhlasím a myslim si ze pokud je ve vztahu stereotyp tak je treba ho přerušit a zkusit neco nového! Ale s tim milencem moc nesouhlasím :-(

Další odpovědi:

Pokročilý

Najděte si výkonného milence!K tomu aby to chtěl tak často jako vy,ho nedonutíte.Možná vymýšlet a být pokaždé jiná např. Sestřička, prostitutka, služtička atd.Normální je milovat se kdykoliv máš chuť

Myslím že toto je u každého individuální. Souhlasím s většinou ostatních předchozích odpovědí. O problém nejde, je to jen dobře

Pokročilý

Normální je milovat se tak často, jak to partnerům vyhovuje. Pokud máte větší apetit, než Váš partner, je na místě pro oba přijatelný kompromis.

Stříbrný

Nevím, jak bolest hlavy souvisí se sexem. Repektive, nevím, jak s ním souvisí skutečné bolesti hlavy, ty smyšlené, na které se některé ženy vymlouvají s ním souvisí dost. Nicméně i v takovém případě jde spíš o problém ve vztahu jako takovém než jen o sex.

Pokud Vás hlava nebolí, ani se na to nepotřebujete vymlouvat, pak asi nebudete vadná, ale naopak zdravá jako řípa.

A co se týče Vašeho apetitu...myslím, že to je a mělo by zůstat individuální. Každý máme tu chuť a potřebu trochu jinak. Někomu to holt stačí občas, někdo má pocit, že obden je málo.

Takže jste asi normální, nicméně ve vztahu je dobré se dohodnout, aby to vyhovovalo oběma a ani jeden se necítil omezován nebo nucen.

Já osobně jsem to nikdy moc nepočítala, ono je to jak kdy.

Bronzový

Já jsem schopná nejvejš 2-3 dny za sebou, pak musím mít 1-2 dny pauzu, protože jsem nějaká vyčerpaná a bolí mě to. Manžel by chtěl denně,docela mě i vyčerpá ho odmítat.

Bronzový

Když to po vás protějšek nechce 15x za den, tak je normální asi všechno. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.