sonca12

Jak být oblíbený?a jak reagovat, kdyz me nekdo pomlouva,posmiva se ci otravuje?

Nejlepší odpověď
led

Najprv sa treba zamyslieť:
1.otázka – u koho byť obľúbená?
2.otázka – prečo, čo je dôvodom, žiarlivosť?
Po odpovediach na tieto otázky odpoveď vyjde sama.
Doplňuji:
Terryle, nedalo mi časť vašej odpovede si musím pre jej krásu a múdrosť zopakovať:
„A jak být oblíbená – už dřív tu někdo napsal krásnou věc: "nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj“.
Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě – přátelsky, v pohodě, pomoz, když je potřeba… ale nepodlízej. Kamarádi, kteří za to budou stát, si Tě najdou :o)"

Další odpovědi
masakrmen

To je složitá otázka. Být vtipný, dobrý kamarád tady se dá špatně poradit a jak že reagovat, když se ti někdo posmívá? No je zapotřebí udělat takzvaný „stěr“. To znamená na urážku odpovědět tak, aby to dotyčnou osobu ztrapnilo, ale nemohla se bránit žádným argumentem. To je v lepším případě, to proto, že „stírat“ neumí každý. V dalším případě je dobré při urážce dotyčnou osobu ignorovat a bavit se dál s kamarádkou. U holek je to trochu složitější. Já sem kluk, tam by se to dalo vyřešit tím, že bych ho zbil a tím si u ostatních vybil respekt ale to není tvůj případ, protože (bez urážky) taháním se za vlasy by si toho moc neudělala. Ještě mě napadá zkusit chodit do nějakého bojového sportu (sebeobrana, judo, karate apod.) a nebát se nějak urazit dotyčnou osobu, ubránit se a tím si udělat respekt. Ale neber tuto myšlenku úplně doslova – myslím ubránit a né jí lámat ruce, jen co zkusí něco říct, na to pozor takže žádný útok, ale OBRANA a tím taky nemyslím že by si je nějak vyzývala, prostě se při nějaké těžší situaci ubránit. To je tak vše, jak říkám, jsem kluk a tíž se radí holce než klukovy, ale snad to aspoň trochu pomůže. 😉

Terryle

Masakrmen:
s tím popráním zajímavá myšlenka. Ono i to, že jseš holka, může bejt na jednu stranu výhoda – pokud Tě otravuje a posmívá se KLUK. Bydlívala jsem na intru, kde byla spousta kluků, když byli sami, byli v pohodě, ale jak jich bylo víc, byli na zabití – machrovali jeden před druhým a občas ty kecy byly fakt moc. Stírat pohotově a výstižně neumím. Jednou jsem se ale fakt nasrala a klukovi, kterej měl hlody už delší dobu (a trošku jsme se znali – nebyl úplně cizí) jsem jednu ubalila. Přišla jsem k němu a natáhla jsem mu ji, jen to plesklo. Absolutně to nečekal, nevzmohl se na reakci, v klidu jsem odešla… a od tý doby SVATEJ pokoj. Ode všech. Takže i tohle funguje ;o)
A jak být oblíbená – už dřív tu někdo napsal krásnou věc: „nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj“.
Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě – přátelsky, v pohodě, pomoz, když je potřeba… ale nepodlízej. Kamarádi, kteří za to budou stát, si Tě najdou :o)

vivatis2

nevšímat si těch lidí.a udělat karieru třeba být herec/č(ka)

žolik

nedělej nic zamislí se sama nad sebou,pomlouvají slaboši=ubohost,to co dáváš sama se ti vrací,je toho hodně.

Zdroj: žolík