Dosty

Jak se stát oblíbeným ?

Nejlepší odpověď
zjentek

pro něco tak povrchního bys byl/a schopen popřít svou podstatu?

Další odpovědi
anonym

Oblíbení jsou – obvykle, inteligentní, vzdělaní a vtipní extroverti.
Pokud takový nejsi, studuj psychologii a pokus se o změnu své osobnosti. A samozřejmě studuj i obecně, co nejširší spektrum oborů.

Awe

Pozvat všechny na jídlo a pivo,potom všem dej 500 Kč a uvidíš jak budeš oblíbený

PS:Na oblíbenost se vyser,já nikdy s nikým nevycházel (až na pár jedinců) a je mi bez nich fajn :) K životu tolik lidí nepotřebuješ,najdi si 2 lidi kterým můžeš věřit a s kterýma si rozumíš,více netřeba

anonym

Být sám sebou, nepodbízet se, nepřetvařovat a nechtít být za každou cenu zadobře se všemi. Umět naslouchat a být soucitný k potřebám druhých. Důležité také je umět se občas stáhnout a neprosazovat své pravdy za každou cenu. Hlavně si nemysli, že jiní lidé jsou hloupí a nedávej jim to v žádném případě najevo.

www

Dodržuj zdejší pravidla a zkontroluj nejdříve starší otázky/odpovědi, například:

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-byt-oblibeny-a-jak-reagovat-kdyz-me-nekdo-pomlouva-posmiva-se-ci-otravuje

led

S obľúbenosťou u ľudí je ako s knihou. Niekto si ju pbľúbi tak, že je rád prečíta aj viackrát a niekto ju hneď po prvých stranách hodí do koša. Byť obľúbený u všetkých je nerálny sen. Byť obľúbený vo všetkom je takisto nerálne. Takže ostáva už len otázka: byť obľúbený kým a v čom… v partii kamarátov ako obľúbený kamarát… byť obľúbený pre vynachádzavosť (ktorá následne môže spôsobiť zúrivú neobľúbenosť u kantorov v škole)…
ostáva len jediná možnosť, na nič sa nehrať, ale ostať sám sebou. Kto chce hrať iného, než v skutočnosti je, nech sa radšej dá k hercom, alebo politikom, v týchto profesiách svoje schopnosti (alebo neschopnosti) môže predvádzať.
Doplňuji:
Prepáčte preklepy, chyba nie je vo vašom prijímači.
opravený text je v diskusii
ďakujem za pochopenie

AJICEK

usmivat se, ve všem vyhovět a za všecno platit.ale je to kratkodobé.obli­beným člověkem se nedá jen tak stát,má to hodně pro i proti.je to těžké.třeba naučit se řídit letadlo je lehčí.

Lutagame

Jestli u holek tak být na ně milý a hodný
jestli u kluků tak vtipný a tak trochu vzbuzovat respekt – nenechat si od nich nic líbit jestli tě třeba zahrnují tak se jim postavit a oni to pak ocení
ALE BUĎ HLAVNĚ SÁM SEBOU NIKDY SE NEPŘETVAŘUJ ANI NEŘÍKEJ TO CO NENÍ PRAVDA ABY SI BYL ZAJÍMAVÝ !!!

led

S obľúbenosťou u ľudí je ako s knihou. Niekto si ju obľúbi tak, že je rád prečíta aj viackrát a niekto ju hneď, po prvých stranách, hodí do koša.
Byť obľúbený u všetkých je nereálny sen. Byť obľúbený vo všetkom je takisto nereálne.
Takže ostáva už len otázka: byť obľúbený kým a v čom… v partii kamarátov ako obľúbený kamarát… byť obľúbený pre vynachádzavosť (ktorá následne môže spôsobiť zúrivú neobľúbenosť u kantorov v škole)…
ostáva len jediná možnosť, na nič sa nehrať, ale ostať sám sebou.
Kto chce hrať iného, než v skutočnosti je, nech sa radšej dá k hercom, alebo politikom, v týchto profesiách svoje schopnosti (alebo neschopnosti) môže predvádzať.