dnesjestreda

Jak vypadá sex s někým, koho nemilujete?

sex zalozeny ciste na vzhledu

Nejlepší odpověď
marci1

Uspokojení fyzických potřeb, ale prázdná duše. Matka příroda nám sice nadělila touhu po stále nových sexuálních zážitcích, ale také potřebu lásky a sounáležitosti. A tak ležet po sexu vedle někoho, ke komu nic necítíme, a víme, že ani on nás nemiluje, může být bolestné. Dost lidí pak cítí prázdnotu a smutek. ☹

Další odpovědi
Kelt

Když je poptávka i nabídka a je čím zaplatit, tak proč ne. Oběd má stejný doma nebo v hospodě. V hospodě za to zaplatím a nikdo mi nic nevykládám, doma k tomu slyším spoustu řečí. A s tím sexem je to stejné. Jídlo a sex jsou základní lidské potřeby.

Justin1

Nijak, nedělal bych to.

elkon

Úplně normálně, nebo myslíš, že třeba kamioňáci ty holky milují?

zjentek

Naštěstí právě při sexu se dá láska/zamilovanost VELICE DOBŘE předstírat a zahrát. Život je veliké divadlo a prkna, která znamenají svět jsou zde prakticky nekonečná. Zjentek. (;

Jiné vysvětlení>>>https:/­/www.youtube.com/wat­ch?v=GQpQcfY8tVk

Ad Elkon: poprvé ne, ale podruhé už většinou ano. Z těchto „vztahů“ vzešlo již mnoho sňatků, ale to by bylo spíše do rubriky kultura a společnost, nežli vztahy.

Arne1

Nemusím ji milovat, stačí nějaká náklonnost a naladění na společnou notu.

Rokio

Tohle je možné provozovat i s kamarádkou s výhodami. Máš jí rád, ale nemiluješ ji a benefit je sex.

JežíšKristus

Když ji miluješ, není co řešit.

A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru?

Dominno

jde, ale je to dost těžký, upřímně bez tablet Red Power bych to asi nezvládl

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dominno

Rokio: zajímavě řečeno, ale když se prostě nepostaví a líbí se, je to těžký, musel jsem sáhnout po zachranné brzdě v podobě tablet na erekci