Bronzový

Intimní otázka

Položím intimnější otázku, komu to přijde nepatřičné, nechť neodpovídá...
S přítelem máme takový problém, že se příliš neshodneme v sexu. Je to hlavně v tom, že on sex skoro vůbec nevyžaduje a nepotřebuje ho tolik jako já. Vím, že je to časté, to bych ještě pochopila a byla ochotná to překousnout, ale problém je v tom, že když už na to dojde, tak je to taková rychlovka, že se sotva vzruším a je konec. Přítel to neřeší, spokojený je a problém je to můj, že jsem to nestihla. Už jsme o tom mluvili asi stokrát, ale bohužel bez úspěchu. Někdy mě překvapí, že na to má chuť častěji (hlavně po dlouhé době), ale opět jsou to jen rychlovky. Co si o tom myslíte? Přijde vám tato moje "nespokojenost" pro dlouhodobý vztah dost riziková? Jsme spolu "teprve" 3 roky a čtvrt.
Dlouho jsem přemýšlela jestli tuto otázku položit, ale opravdu mě to trápí. Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Skutečně jsme o tom mluvili mockrát! Vždy slíbí, že se polepší, nebo že se bude snažit. Slíbí mi dlouhou předehru, jenže jakmile se vzruší chce hned...prostě dovnitř.
Milenku určitě nemá, říká, že je se mnou v tomto naprosto spokojený... bohužel já to říct nemohu.
Problém je v tom, že já ho skutečně miluji a ve VŠEM ostatním si naprosto rozumíme.
Přijde mi nesmyslné ničit vztah kvůli sexu, ale... Taky si říkám, že jednou po dětech, třeba nebudu mít chuť taky a jakorát budu vděčná, že na mě nenaléhá...nevím...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Počítejte s tím, že se to nezmění, nezbývá Vám než trpět. le s tou předehrou by se mohl partner polepšit, pokud by chtěl, tak by to určitě šlo.

Další odpovědi:

Zlatý

Bohužel já mám přesně opačný problém než ty.
Co to vyměnit? :-) Pak by byla spokojenost na obou stranách. :D

Bronzový

Postupem času,budeš stále více závislá na milování a nepomůže ani sebeuspokojování.Jen věř ,že u tvého partnera to není ani sobeckost,či egoizmus.Je mu to prostě přirozenéA dřív či později to budeš řešit z jiným mužem.A tak raději,pokud to je
možné,nemáte k sobě velké závazky,rozejděte se ,oba byste byli nešťastní a skončilo by to stejně.Je to prostě zajímavé,že se lidé v tomto těžko setkávají,A smutná věc,pokud muž dokáže krásně a dlouze pomilovat,je držený a hýčkaný,aby zustal.A druhý extrém,muž má erekci dlouho i víc jak 3O min,než dojde k vyvrcholení,vydržela bys to??Pokud ano,tak žij,pro co jsme určeni.Pro reprodukci a vše co s tím souvisí,
Ještě také dodám,není pravda,že žena,dítětem stratí chuť k milování,je jen jinak zaneprázněna,ale tělo,chce stále a pak nastává nervozita a podvědomá dezorientace,řešená trpěním.
Jen vás uklidním,že na vašehe partnera,někde čeká jiná žena,která chce mít v posteli klid.
A jak se vám bude pomalu blížit čtyřicítka,teprve zažijete,co to je toužit po uspokojení.Pokud jej nebudete mít.

Zlatý

sú 2 možnosti:
1- patrí do zriedkavej kategórie antisexuálov
2- je sexuálný egoista, ktorý neberie ohlad na partnerku.
je to drsné, ale i takí su ľudia
všetko záleží na vzájomnom pochopení partnerov
PS. je možné i spolunažívanie bez sexu, ale nestačí len láska, treba i vzájomné porozumenie a pochopenie. prvú dobu je to ťažké, treba sebakontrolu a disciplínu, ale neskôr to už funguje. Prípadné prichytenie pri masturbácii potom musí ten zdržanlivý partner tolerantne prehliadnúť. Lepšie než nevera a jej následky.
Doplňuji:
tí, čo dávali palce dolu zjavne neporozumeli otázke a odpovediam. Alebo nevera je ich druhá hlavná vlastnosť!

co si takhle promluvit o dostatečně dlouhé předehře,která by vám vynahradila tzv.rychlovku,že by jste to potom stihli společně,ale je třeba si o tom popovídat.
Doplňuji:
Opravdu jenom stačí,aby nebyl sobec a nemyslel jen na sebe a aby mu dělalo potěšení,že vy jste potěšená.

Nemá milenku? :-) Pokud tedy ne Lucimio, tak musíte o tom hlavně mluvit a říct mu na rovinu, co se vám líbí atd. Ale po doplnění té otázky vidím, že jste rozumnější než já, vy si určitě poradíte!!! Osobně si také myslím, že je nesmysl končit vztah kvůli sexu, protože to jde vždycky nějak vylepšit... možná bych to zkusila jako výměnný obchod nebo protislužbu (nazvěte to jak chcete) - udělat něco příjemného jemu a on na oplátku vám... a když ne, tak prostě nic nebude a bude mít také půst - uvidíme, jak dlouho to vydrží, u mě to takhle docela klape... možná je v tom taky trochu té lenosti... držím palce!

Myslim,ze nejste jedina..nekteri chlapi to proste nevydrzi.a chteji to hned,ani si to neuvedomi,ze Vam tim ublizuje..dlouha predehra by to urcite vyresila..ja sam miluji predehry..o to je to pak impulsivnejsi..pak uz jen navstivit jedine sexuologa i ten nekdy pomuze

Bronzový

Určitě je to riziko. Především v určitém sobectví, mohl by se snažit víc aby vám udělal dobře. Někdy je příčinou lenost.

Bronzový

Moje kolegyně nejdřív chodila s mužem, kterého milovala, ale dle jejích slov "neuměl píchat", tak se s ním rozešla. našla si chlapa, který to uměl. Ona však postupně (po porodu) přesta mít chuť, dle jejích slov jí to stačí, tak jednou za měsíc. Bohužel manžel, to chce stále i několikrát denně. Vždycky mi u kafa říká, jak byla blbá, že si nenechala toho původního chlapa, nemusela by se dvacet let trápit...

Ahoj Ja mam opačny problem skuzme vyměnu!!!

Je docela časté, že se partneři neshodnou na frekvenci milování ... ale zaráží mě docela, že celé 3 roky Váš partner není schopen nebo ochoten nebo jak to nazvat ... přemoct se a udělat Vám to co se líbí Vám...nemusí to přece dělat pokažde ale jednou za čas by ho neubylo ...příjde mi to od něj sobecké ....to že nechce tak často chápu ...ale přece každý muž pokud svou ženu miluje tak jí rád dělá radost a uspokojuje ji i proto že to dělá radost jemu...myslím, že každý muž je rád když dovede ženu k vrcholu.... pro muže je to i prestiž dokázat uspokojit ženu ... co máte z muže který Vás neuspokojí...a ať si to chceme či nechceme přiznat sex ve vztahu je velmi vlmi důležity.....protože sex nás ve vztahu provází po celou(velkou většinu) dobu vztahu(i života)....položte si sama otázku chcete li celý produktivní život prožít takto bez uspokojení ....uspokojená žena je klidnější...prostě spokojenější....když má doma vše nehledá pak jinde co jí chybý..a věřte že po dětech se to nezmění....pokud se ráda milujete teď budete se stejně ráda(né li víc) chtít milovat i po dětech.....promlouvat si s vašim partnerem asi nemá smysl...jak říkáte:naslibovat spoustu a nic nesplnil....zkuste mu dát nůž na krk...pokud se nebude chtít snažit...může o vás přijít...nebo se smiřte s tím...že budete trpět ty jeho rychlovky a vzdáte se kvalitního sexu...ale nebyla by to škoda....když je to přece tak krásné .... ???

Stříbrný

Tady by měl poradit odborník.

Zkus pouřít k svému uspokojení robertka,vím je to jen ná´hrada ale možná to pomůže.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.