Pokročilý

Intervaly mezi kontrakcemi???

Ahoj mám ještě dotaz ohledně intervalu mezi kontrakcemi jak se měří to jako 5:20 mi začaly a 5:30 skončily tak to je těch 10 min od začátku bolesti do konce nebo se to měří přestávky mezi nimi nechápu to

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to co jsi ted zažila na kontrakce vypadá pokud je to po deseti minutách a pravidelně musíš okamžitě do nemocnice.měří se to tak například že si vemeš hodinky a sleduješ kdy se ti kontrakce začali objevovat kdy skončily a kdy začali další kontrakce takhle se to dělá mišičko.mě vytekla voda ráno a ještě jsem nic necítila večer kolem deváté jsem začala mít kontrakce za chvíli mi skončily a po 5 minutách už jsem ty kontrakce měla znova okamžitě jsem zajela do porodnice a za 4 hodiny jsem měla chlapečka na světě takhle si to hlídej opatruj se a hodně štěstí tobě i mimčovi přeje panenka

Další odpovědi:

Bronzový

Myslím, že už půjde miminko na svět. Souhlasím, musíš už jet do porodnice. Držím ti palečky.

Stříbrný

Měří se přestávky mezi nimi, ale pokud i trvají deset minut v kuse a po dalších deseti minutách se opakují, považovala bych to za porod a vyrazila.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.