Oprah

Kontrakce.

Dnes jsem ve 38 tydnu tehotenstvi,a odpoledne kolem pate,mi jakoby malinko zacala odtekat plodova voda,mam vlozku,ktera je cela ruzova,a ted uz kazdych cca 20 minut citim bolesti v podbrisku.Muze se to takto stat,ze kdyz mi jeste uplne neodtekla voda,jen max tak 1 dcl,vic myslim ze ne,tak muzu mit kontrakce?Poradte mi diky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já tedy nevím, ale pokud začíná odtékat plodová voda, měla by směřovat cesta k lékaři popř. do porodnice a ne na odpovědi.
Doporučoval bych balit a převoz do nemocnice.

Další odpovědi
BEAES

To teprve začíná, pokud jen deci vody, tak bych ještě vyčkala, ono se to začne stupňovat, pokud jste prvorodička, tak to bude ještě trvat, možná i několik dní. Pokud odteče více vody, tak určitě ujíždějte do porodnice. Vše si sbalte a běžte si lehnout, uvidíte co to udělá.

anonym

jedte ihned do nemocnice,poslíčci to nejsou pokud odtéká plodová voda a kontrakce máte častější už nemůžete čekat

tojsemjá

Určitě lékaře.Pro jistotu.Nemusí to být nic strašného,ale právě aby bylo vše v pořádku.Někdy může být porod dost rychlý.

BEAES

Dejte pak vědět jak to dopadlo a co se Vám narodilo. Držím pěsti, ať máte rychlý porod a vše je v pohodě.