fb612

Impregnace mi poškodila kozačky a zůstaly po ní fleky … Jak je zachránit?

Tak a zničila jsem si kozačky. Doufám, že to jde ještě nějak zachránit. Záměrem bylo prodloužení jejich životnosti a jejich ochrana! Prostě jsem je chtěla nastříkat tou ochrannou impregnací. Ale asi je už stará nebo co a udělala mi na botách takové hnusné šedivé fleky, které mi teď nějak nejde z těch kozaček dostat … a to jsou kozačky za 4200 CZK z loňska. Navíc zrovna ty, co mám nejraději a hodí se mi skoro ke všemu, chodí se v nich jak v bavlnce, dá se v nich utíkat, je v nich tak akorát, … Jak je zachránit???

Odpovědi
Drap

Zkusil bych odstranit impregnaci lihem. Je důležité na jaké bázi byla impregnace vyrobena.