Karlos

Impedanční přizpůsobení pro mikrofon

Potřeboval bych pasivní impedanční redukci,z dyna­mického mic(např.Shure SM58),abych to mohl připojit přímo na vstup komba(Roland-Microcube).
Dělala to dost draho firma Shure,ale určitě to bude jen nějaká cívka,nebo tak něco.Vypadalo to jenom jako takovej váleček-redukce,kterej se připíchl přímo na konektor mikrofonu, a do něho šel normální Canon.
Ví někdo princip,zapoje­ní,nebo kde to sehnat??

Odpovědi
honza19hk

sežeň si program AUTOCAD a vněm to máš NAKRESLENÝ
nebo si kup rezistor o odporu 25 kiloohmů a zapoj k němu sériově tj.za sebou kondenzátor 250 mikrofaradů a ktomu paralelně připoj cíku navinutou z jednoho izolovaného drátu(měďěného) o počtu závitů(z ohmova zákona)25 závitů (můžeš to navinout trěna na hus železné kulatiny (do průměru jednoho centimetru)tu kulatinu zase něčím itoluj od toho drátu)z toho tapojení vyvedeš celkem 4 vývody 1. z odporu 2. ze spoje oporu a kondiku 3.,4,z obou stran cívky na 2 vývody připjíš mikrofon a na další dva na vstu dalšího zařízení
VŠE MUSÍ BÝT NA NAPĚTÍ KTERÉ JE STEJNÉ JAKO V MIKROFONU!!! JINAK TI TO SCHOŘÍ