Nanami

Hubnutí-í-í

Dobrý den chtěla bych zhubnout :D postavu…mám tak akorát, sem trošičku tlustší ale necítím se dobře a můžu pomalu začít vyhazovat oblečení :( jasně že si to hubnutí prvně vyhledávám na internetu! ale chtěla bych nějakou vaši radu =) a vím žže tu už bylo několik takových otázek..! takžé..jaké máte zkušenosti prosím? konkrétně se snažím zhubnout vnitřní stranu stehen(no vlastně celá stehna), břicho a paže.. ale nejlíp bych hubla celou postavu. děkuju za odp.

takové UPOZORNĚNÍ: HUBNOUT ,ne POSILOVAT =)
(a mám takový špatný pocit že mě tu někdo ,,seřve" -.-')

Nejlepší odpověď
postcd

Hubnutí bez zvýšené fyzické aktivity? Podle mě snad jediná možnost – jíst méně kalorická jídla, méně tučná, vyřadit pečiva atd místo toho celé ovoce a zeleninu. … můžeš si dát hledat na googlu: nízkokalorická di­eta

Další odpovědi
Segi

Pravidelně se stravovat – odstup mezi jídly 3–4 max hod. Tělu nesmíš dát najevo že hladovíš (Když má člověk hlad je tak nějak pozdě. již po 4 hodinách hladovění „přepíná“ na „úsporný režim“ a do normálneho režimu se vrací pomaleji). S toho dúvodu je potřeba vybírat i složení jídla. Prostuduj si glykemický index (GI) potravin. K večeři nejlépe jíst jídla s obsahem bílkovín a minimum sacharidů. Protože přes noc tělo tolik sacharidů nepotřebuje, a to málo si vyrobí z bílkovin (neplatí pro pracujících v noci). Celkovo nejlépe snížit příjem sacharidů (míň rýže, testovin a když tak ze semoliny a vařené „al dente“ – nižší GI) a zvýšit příjem bílkovin. Hodně zeleniny – zaplní žaludek, má velký obsah vlákniny, odvodňuje. Množství zeleniny neřeš. Energie přijatá ze zeleniny je nižší, než energie vynaložená na jeji celkové strávení. POZOR toto neplatí u ovoce. To však neznamená že budeš jíst jenom zeleninu v domění že zhubneš. Ano zhubneš – z dúvodu nedostatku energie se tělo přepne na „úsporný režim“ to znamená vystačí si z mála, zbaví se svalů (spotřebovávají energiu tak pryč snimi) ale pak stačí abys snědla neco víc energetické a už nabíráš tuky. Co se týká hubnutí určitých částí těla neznamená, že když budeš chtít zhubnout břicho tak budeš dělat sedlehy jak divá a na stehnách se ti to neprojeví. Tuků se zbavíš všude rovnoměrně, ale svaly na břichu budou pevněší a větší. Záleží kolik potřebuješ zhubnout. Když jen pár kil, změna jídelníčku bude stačit. Pokud víc, bez pohybu to nepůjde – plavání, kolo, procházky. (Osobní zkušenost).

Kai

Zkus jíst po 3 hodinách a pro inspiraci se jukni na www.30tidenni­vyzva.cz :)

SuzanKa

Holky, chci se zeptat – jak je to u těch proteinových diet s jojo? Nastává? Nebo je tam něco jako nějaká udržovací fáze?

Cizecek.M

Já jsem držela dietu ketodiet a musím teda říct, že s jojo probém nemám. Ale je teda pravda, že po dietě jsem nenajela na stravu, jako před… Držím LC stravu a hodně mi pomáhají jejich produkty :) Doporučuju rozhodně :)

Honzin8

Já od Ketodiet miluju ty jejich proteinové tyčinky. Ty jsou naprosto dokonalý. Já na nich ujíždím Ani bych neřekla, že to jsou tyčinky, které se hodí na redukci :)

KaraskovaAl

Jakou příchuť těch tyčinek sis oblíbila? Já jsem měla moc ráda jahodové v bílé čokoládě. Ty už nedělají. Ale v té tmavé jsou taky moc moc dobré :)

XenieRo

Holky, jenom takový dotaz… Zkoušely jste na hubnutí proteinovou dietu? Jak se vám osvědčila a jakou jste držely?

Pajka.111

Ahoj, já jsem držela tuhle https://www.pro­dietix.cz/ a osvědčila se mi výborně – mám dole 15 kg! Takže jako za mě ti neřeknu nic jinýho, než abys do toho šla, chybu neuděláš. Ale kup si ten Prodietix – ten je v porovnání s ostníma proteinovýma dietama nejlepší. Má několik programů, výborná jídla, cena v porovnání s ostatníma dietama je perfektní a mají skvělou podporu.

XenieRo

Aha, super, moc díky za info. Tak a teď se tě zeptám – jak si vybrat ten program? Z (zeny) a M (muzi)? A pak podle toho, kolik chci dát dolů?

Sonka Pop

Holky, zajímá mě… tohle cvičení znáte – http://www.bo­dyexpress.cz/? Pokud ano, jak jste s ním spokojené? Je dobré na hubnutí?

Renatka2

Na hubnutí doporučuji zajít k odborníkům. Já mám velmi dobré zkušenosti se Světem Zdraví.

Ella2

Joo Podařilo se ti s nimi zhubnout? Můžu se zeptat kolik a za jak dlouho? Budu ráda o bližší info k nim. Také jsem nad nimi uvažovala 🙂

Renatka2

Ano podařilo, opravdu jsou to odborníci. Pomou určitě i tobě. Stačí se jen odhodlat a vytrvat. A mít pevnou vůli.
Pak to jde už samo.
hubla jsem cca rok a něco a mám dole 15 kg. Podívej se na jejich stránky https://www.svet-zdravi.cz/

Ella2

Tak to je paráda. Děkuji, za odpověd i za webové stránky. Dost nad tím uvažuji, že se tam také objednám. Jsou tady kousek od nás právě taky.

Renatka2

Tak nad tím neuvažuj a zvedni telefon a objednej se! 🙂 První krok je krok k úspěchu 🙂 Držím pěsti.