Pokročilý

Hrajou oči na vzhledu velkou roli?

Holky furt píšou, jak kdo má krásný oči... ale kdyt to sou jen blbý oči. to fakt hrajou tak velkou roli na vzhledu?
Doplňuji:
Já mám prej výrazný.. tmavě hnědý

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

obávám se, že ano. Ne nadarmo se říká, že to jsou vokna do duše. Znám jednu, co mi právě vočima dokázala učarovat na celejch pět let a zajistit si jimi neúprosnou erotickou přitažlivost. Bohužel to ale z opačné strany nefungovalo.
Taky bych byl bez vočí jen jeden z milionu. Takhle si mě díky nim aspoň vobčas ženy všimnou.

Další odpovědi:

Zlatý

měla jsem spolupracovnici a ta je měla zelený jak liška fakt krásný úplně průsvitný, když jsme jely tramvají, tak na sebe poutala pozornost jen tím úchvatným pohledem :)

Bronzový

No jo, jsou to jenom blbý voči, ale přiznej, že když je má někdo jako studánky nebo jako had, tak tě to upoutá... a o to jde :) Já osobně teda dám asi spíš na vlasy než na oči, ale neříkám, že mě taky nedokážou zaujmout. A jaké máš oči ty?

Zlatý

U mne větší než nafouknutý prsa a nebo průsvitná sukně bez spodního prádla. V očích si člověk přečte víc než v oblečení.

Pokročilý

To určitě ne a záleží taky na sympatiích a ne jenom vzhledu.Ale něco jinýho je,když má někdo tzv. "skleněný oči" to je špatný :D

Bronzový

ja mam velké,zelené.a hrají nesmírnou roli.to mi věř.

No mně by na tom fakt asi nezáleželo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.