Kepler

Hrajete ještě někdo z vás Tetrix?

Též zvanou Tetris. Pro mě to byla první hra a to už jsem byl taťka. Dodnes ji považuju za nejgeniálnější hru, i když je tak jednoduchá. Dokonale prověřuje moje reakce a strategii a podařilo se mi jednou dojet až ke konci. Smysl dnešních her s dokonalou grafikou mi nějak uniká.

Odpovědi
anonym

Co ti třeba uniká na smyslu Zaklínače 3? Sice mám radši knihy, ale musím uznat, že hra je výborná a rozhodně má smysl ;)

Kulpix

Jo, někdy si tetris zapařím na staré konzoli sencor. Je černobílá rozlišení 30 *55 čtverečků a je to mnohem větší zábava, než dnešní hry. Sic mají grafiku ale nějak uniká ten smysl, přesně tak.
Nu a tu konzoli mám ještě z dětství a stále bez problému funguje a hraní na ní mě prostě baví.

Nuk nuk

Občas.