Iceman88

Holky – odmítly byste mou pomoc? 😉

Tak minulý týden v pátek jsem se nabízel, že jedné holce pomůžu s cestovní taškou. Máme to z vlakové zastávky domů do obce kilometr. Ta holka je mladá, modrooká blondýnka, věk asi 15 nebo 16 roků, asi poblíž Uherského Hradiště někde studuje, jezdí jak já na víkendy domů, no už několikrát jsem si všiml, že tahá zavazadlo sama a nikdo jí s tím nepomohl, tak jsem se odhodlal a nabídl jí, že jí s tím pomůžu, no nechtěla, že je to v pohodě.

No nerad se vnucuji, ale tak když bydlíme ve stejné obci, tak by mi to nic neudělalo a navíc už od července chodím do posilovny 2 krát týdně. Jo, kdyby pro ni někdo přijel na zastávku autem, tak bych se jí na to neptal. To by bylo zbytečné. 🙂

A to já rád i pomůžu. 😉

Holky – odmítly byste mou pomoc? 😉 Tu holku neznám, jen vím, že bydlí ve stejné obci, jako já.

Odpovědi
VaclavZeman

Nejste vy prosimvas ten Iceman88 ze Zpovednice? Pamatuji si jen na tu Vasi masturbaci a setreni penez. Dekuju.