Lunixis

Hodím se podle vás více na obchodku nebo na průmyslovku?

předměty ve škole: Nejvíce mi jde- M,FY,ČJ

dovednosti:mám dobrý organizační talent, dokážu si dobře naprojektovat práci, dokážu vést skupinu když máme dělat nějaký projekt atd.. , umím celkem dobře s PC, dokážu zaznamenávat podstatné info z dlouhého textu, řídím se podle 2× měř jednou řež ,abych nedělal chyby a moc jich nedělám…, a ještě by se něco našlo

moje nevýhody:malá trpělivost a nějsem ,až tak dobře vzručný , nemám rád moc riskování

Co by jste mi spíše doporučili podle dovedností?

Děkuji za odpověďi

Odpovědi
Hamon

Doporučil bych ti navštívit školního (školského?) poradce. Dá ti pár testů a vyhodnotí tě daleko přesněji než my.

Funna

hmm…tak nejlépe ti jde JČ?…podle tvého psaného projevu, co jsi zde předvedl, je to teda hrůza…jestli je to stejné i v ostatních předmětech, tak jdi raději na obchodní školu, protože matematika na průmyslovce na tebe bude asi hodně velké sousto…a když nejsi tak dobře Vzručný (ale vymýšlet neexistující slova ti jde zjevně dobře .-), tak si uvědom, že dílny a praxe jsou na průmyslovkách součástí výuky…ty ti na obchodce nehrozí…

Sůwa

Posuzuji to podle sebe a svého působení v profesi a vidím to na průmyslovku, nejlépe stavební. Tam všechny ty dovednosti bohatě uplatníš a nehrozí, že se na celý život zasekneš v kanclíku. Trpělivost se dá nacvičit a nedostatečnou zručnost nahradí důkladné promýšlení. Pokud budeš mít zájem o další podrobnosti, napiš mi do vnitřní pošty, ale jsem narozená v první polovině minulého století, tak abych tě nevyděsila 🙂