Co by jste mi doporučili za školu? (střední s maturitou)

Nějakou, abyhc v dospělosti hodně vydělávala.

Nejlepší odpověď
marci1

Hodně vydělávala ? To je sice hezké, ale svoje povolání si přece musíš vybrat podle svých schopností, možností, podle toho, co umíš, co Tě baví, co zvládneš. 🙂

Další odpovědi
Emefej

Střední lobistickou.

milablond

Nikdo nevydelava podle toho, jakou ma skolu, ale podle toho, co muze nabidnout. Skola Ti nepomuze, musis se sama zajimat o to, co Te bavi. Poznamka „ivzez“ je vice nez na miste :)

Verona14

Střední s maturitou? si myslíš že lidi z učňáků nemohou hodně vydělávat?

ivzez

Haničko,
se svou češtinou bys chtěla na SŠ s maturitou?
Myslíš, že žák, který napíše BY JSTE, zvládne
přijímací zkoušky z češtiny?

Pokud se zlepšíš, je nejlepší gymnázium,
protože nejlépe připraví ke studiu na VŠ.

Nevíteto?

A proč vlastně chceš jenom s maturitou? I nějaký učební obor může být dobrý… 🙂

Lamalam

Kašli na školu, zkus modeling.