Bortolo

Hodí se jako příloha k hovězímu burgeru cibulové kroužky, nebo hranolky?

Odpovědi
cappuccino

ani jedno

Kdyz buger, tak burger! Priloha je zbytecna!
https://www.ex­tra.cz/neceka­ne-odhaleni-lepsi-snist-dva-burgery-nez-jeden-s-hranolky

Filip84

jiná odpověď

No, jestli si dáš tu práci najít kvalitní, na pommes frites vhodné, brambory, oškrábeš je, správně nakrájíš, a na dvakrát ty pommes frites nasmažíš, a do toho se budeš „jebat“ s těstíčkem na cibulový kroužky a smažit cibulový kroužky: dobrou chuť! 😃

Nemyslíš tu sračku z pytle, že? Nemyslíš, že? Vždyť se to, kurwa drát, nedá žrát! 👿😂 V tom je brambor, jak rychlosti v cikánským kolotoči, cibulový kroužky neviděly cibulu ani z rychlíku! 🙃👿

A není lepší burger & caesar salad?