Laurísek

Pomůžete najít restauraci, kterou si pamatuji z dětství?

Dobrý den asi před 10 lety, když jsem byla hodně malá, tak jsme byli s rodinou v takové pěkné restauraci a já mám z toho malé stopy paměti, jak to tam vypadalo.
Ale vůbec nevím jak se ta restaurace jmenovala. Nedalo by se to na internetu nějak dohledat, podle vzhledu nebo já nevim.
--

Hledám restauraci, kterou si pamatuju z dětství.

Nejlepší odpověď
Kelt

Měla bys být přesnější, konkrétnější. Já taky hledám dívku, se kterou jsem se před 40 lety líbal. Byla štíhlá, měla modré oči. A když jsme se políbili, bylo to krásné. Pomoz mi najít tu dívku a já ti najdu tu restauraci.

Další odpovědi
Edison

Děkujem za informaci. Tak hledej. Kdo hledá najde. A po nás chceš co? Ani nenapíšeš, kde že to mělo být, nemluvě o tom, že drtivá většina takových podniků prošla rekonstrukcemi a naprosto změnila vzhled už třeba jen kvůli změnám v normách a předpisech.