Redog

Hledám recept na omáčku. Moje babička jí říkávala šenkýř vím že je v ní lečo a solamyl. Předem děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
Alesh

Mám silné obavy, že to bude jen název receptu v kuchařce tvé babičky, čili nic oficiální, co by třeba vařila -iv- nebo někdo jiný. 🙂

alexandra

Víte kolik lidí Vám mohlo ještě odpovědět,kdyby jste to neuzavřel?????

anonym

Redog , to nemuzete takhle rychle uzavirat otazky , to by jste se tady toho moc nedozvedel. 🙂
Vy jste se asi lekl toho naseho Aleshe , ze ?
🙂 -iv-

anonym

Postup přípravy receptu Šenkýř:
Vepřové libovější maso nakrájíme na nudličky. Nahrubo nakrájenou cibuli necháme na oleji zesklovatět, potom přidáme koření a vepřové maso. Za stálého míchání necháme maso malou chvilku osmahnout bez vody, teprve potom přidáme kečup, podlijeme a dusíme. Když je maso měkké, voda vydušená, přidáme sklenici zeleninového leča a ještě chvilku podusíme, aby směs nebyla příliš řídká. Podáváme s rýží a pivem.
Dejte si senkyre do googlu , mate tam toho vice… 🙂

  • iv-