MatthewM

Pomůžete najít písničku podle videoklipu?

Hledám písničku podle videoklipu.

Zdravím, prosím o pomoc hledám písničku, ale pouze podle videoklipu.. Může být stará tak dva max tři roky. Může to být POP. Ve videoklipu tancuje černoch (má na sobě ledvinku) s asiatkou (má na sobě kožich asi) tancují v muzeu nebo nádraží pak na mostě (tancují napříč městem). Děkuji za jakoukoliv odpověď, snad budete někdo znát hledám už týden :(

Odpovědi
Ewanie

Já bych se soustředila na toho černocha. Jak přesně vypadá? Není to Akon? Ve videoklipu také tancuje. Když ho určíte, lépe najdete a nebo pokud byla píseň populární, tak se podívejte na výběr těch nejlepších z roku, který si myslíte. Je to boj, znám takové hledání, o to větší radost a euforie, když se zadaří.