bestanswer

Hledám song, bohužel pouze podle klipu.

Už dlouhou dobu se ho snažím najít, a tak (ne s velkým očekáváním) píšu i sem … Jedná se o nějaký electro, klip (nebo alespoň jeho část) se odehrává v pokoji, kde zpívá ženská do mikrofonu po kterým teče mléko a okolo ní spí(nebo alespoň leží) lidi v křeslech se sluchátky na uších. Pokud někdo náhodou ví o co jde, tak bych byl rád za odpověď … rozhodně to není ale žádnej mainstream, takže …
Doplňuji:
Má tmavší vlasy – ne blondýna … ale na oblečení už si fakt nevzpomenu …

Nejlepší odpověď
beer

Dej sem odkaz na klip – třeba do diskuze – a pokud to bude originál, najde se to ))

Další odpovědi
anonym

Jak ta zpěvule vypadá? Co má na sobě?
Doplňuji:
se ho snaží najít, kdyby ho měl, tak se neptá DD

lukyLuky

sound hound

bestanswer

ten klip je originální MV … takže kdybych ho měl, tak se neptám na název