Damiana

Hledám název písničky (jméno interpreta) podle videoklipu. Poradíte? …

Písnička je to moderní, svižná, evidentně nová, od (mně:-) zatím neznámého interpreta.

V klipu jde ulicí blonďatý mladý muž s krátkými, kudrnatými vlasy, takový ten typ albína, má na sobě sako a pod ním nápadně tenký, modrý rolák, který má vytažený až po čelisti. Je to na celém klipu ten nejvýraznější prvek. Viděla jsem to jen letmo a písnička mě hodně zaujala. Znáte ji někdo? Díky:-)
Doplňuji:
anet.22. – To je přesně ono. Moc díky. Btw – Na velkolplošné obrazovce (hodně zdálky) ten body painting fakt vypadal jako rolák:-D

Nejlepší odpověď
Anet.22.

Ola – I'm In Love :D