VelkejDíDí

Hledám kvalitní hudbu.. nemám co poslouchat, prosím, HELP

Ráda poslouchám třeba Adele, Mumford & Sons, The Black Keys, Jessie Ware.. i třeba Beyoncé nebo Abbu, i Beatlesáky a Ettu James.. no zkrátka a dobře, neposlouchám Bíbra, One Erekšn, Taylorku Swift apod. odpadky, pak taky nemám ráda metal, z toho mi vždy zaléhá v uších 😁.. Hledám zkrátka nějakou kvalitní hudbu, tak pokud máte typ na nějakého interpreta či skupinu.. prosím, podělte se o ni/něho se mnou 😁
Doplňuji:
i P!nk si ráda poslechnu.. takže trochu tvrdší hudba mi nevadí, ale nemám ráda takový to „vaaaaaaaa“, z kterýho bolí hlava ještě týden :D

Nejlepší odpověď
Braník

pokud hledáš kvalitní hudbu,tak ji hledej třeba na youtube a ne tady,
z toho co posloucháš je kvalitního snad jen pětina co se hudby týče,jinak jsou to samý umělotiny a žádná muzika produkovaná muzikanty,vyjímka jsou Beaatles a Eta James
o hudbě co píšeš,tak ta je kvalitní jen pro tebe,jsou to zvěvačky apod.
Mumford & Sons ty aspon umí na něco hrát
co zkusi t něco z jinýho žánru?třeba irskou hudbu
http://www.you­tube.com/watch?v=i­u4mheYT9og
folk punk a podobné
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=havamal+fal­kenbach&oq=ha­vama&gs_l=you­tube-reduced.1.1.0l4­.44448.50959.0­.52980.10.9.0­.0.0.0.587.1549­.2j5j1j5-1.9.0...0.0..­.1ac.1.Pp10T3DNmao
nebo třeba Folkstone-http://www.you­tube.com/watch?v=sos­zlsYOM3w
Doplňuji:
ps:Marast .na ty rádia:jsou vyjímky jako je rock radio a radio beat

Další odpovědi
anonym

Já hledám hudbu pomocí radií. 🙂 Sice nic moc, ale občas si vyberu.

Marast

Ahoj,
jelikož se nechci přeceňovat, na rovinu říkám, že se vyznám jen ve vodách metalových. Ve světě tvrdé hudby se toho dá nalézt hodně kvalitního, jen k tomu musí člověk dojít a ze začátku si to nedávat tak nahlas, aby mu nezalehly uši 🙂 Namátkou třeba Moonsorrow, Opeth či Enslaved. Nejsou to věci, ze kterých by měl člověk na první poslech jen samá pozitiva, musí tomu nějaký ten čas věnovat. Jinak (pokud je to v mé kompetenci) bych doporučil jakýkoli temnější folk (zkus skupinu Warduna) nebo klasiku. Doufám, že jsem alespoň trochu inspiroval 🙂
Doplňuji:
a pokud chceš opravdu kvalitní hudbu a né úplné rychlokvašky, většině českým rádiím se vyhni obloukem 🙂

ostankino

Za sebe ti můžu doporučit Gorillaz a Rammstein – dobře, vzhledem k tomu, že to jsou kapely mého srdce, tak jsem trochu ovlivněná, ale zkusit to můžeš, ne? Nebo co takhle Bruce Springsteen?
PS: The Black Keys mě docela zaujali!

motlajs

Myslovitz

Kasia Kowalska

Polské verze od Ewy Farné (třeba S.O.S Pomocy, Cicho)

Roxette – v podstatě čím později tím lépší skladby

No Name

Lucie (v opeře)

Seal (the best of seal)

Elán

R.E.M

Colemanova práce s Čechomorem (Proměny)

Sting

Depeche Mode (ne všechno, ale určitě jsou tam perly i když „elektronické“)

J.A.R
i něco od Kryštof-a
i třeba od Lana Del Rey

i třeba takové „počátky“ techna jako 2 Unlimited – samozřejmě ne všechno

Pink Floyd

Simply Red (třeba Stars)

U2

INXS

DURAN DURAN (i když pro někoho dost „sladké“ ale ty texty!)

Team (Habera)

Billy Idol (Scooter) (aby tě moc nebolely uši, tak třeba Eyes Without A Face)

pop klasika z Itálie: Ricchi e Poveri

něco na vesnickou zábavu z německa Nena (Irgendwie, irgendwo, irgendwann; 99 luftballons)

Morcheeba

Cranberries

Queen

Richard Müller

Phill Collins

něco od Erasure

Eurythmics, Annie Lennox

Bon Jovi

Kylie Minogue

Moby

SNAP

The Corrs

Buty