2vk2

Co posloucháte za hudbu?

Zajímalo by mně co posloucháte za hudbu. Třeba já poslouchám Miley Cyrus, Keshu, Lady Gaga…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já posloucám to, co se mi líbí. Většinou ale poslouchám od určitýc zpěváků. Například Ke$ha, Lady GaGa, Shakira, Beyoncé, Rihanna, David Guetta, Flo-Rida, Eminem, Black Eyed Peas, Pussycat Dolls, September, Tina a Rytmus, apod. 🙂 Mých oblíbených zpěváků je hodně a oblíbených písniček mraky 🙂

Další odpovědi
GangstaHelper

Taktéž široké spektrum. Poslouchám toho hodně a to právě z odvětví elektronické hudby (což neznamená, že poslouchám elektro nebo snad nějaká techna).

Pop do mého repertoáru nezapadá.

Nedávno vyšlo nové album Cypress Hill – Rise Up. Na to jsme čekali nějakých 5 let od jejich posledního alba. Má očekávání byla velká a jak jsem prolítal všechny skladby, cítil jsem se trochu zklamaný. Po prvním poslechu alba mě ale opět nezklamali – excelentní.

Výborný průvodce el. hudbou s ukázkami! Vlevo vyberte jeden z kořenových typů hudby a pak uvidíte obří strom. Bohužel v angličtině http://techno­.org/electronic-music-guide/ (nenechte se zastrašit tím technem v adrese, zjistíte, že se od el. hudby odvíjí hodně)

quentos

všechnu možnou i nemožnou, co se jen trochu dá hudbou nazvat, takže mezi mé oblíbené patří zástupci nejrůznějších žánrů. Největším mým idolem je již 15 let mladá průkopnice moderního country Martina McBride a v těsném závěsu za ní rovněž country zpěvačka Ronna Reeves. Dále – pro změnu z rocku – Sheryl Crow; Lara Fabian coby zástupce vokálního popu, sopranistka Sarah Brightman – zástupce klasiky, Avril Lavigne coby punkerka, Nightwish (s Tarjou v čele) ze symphonic metalu, Emmylou Harris (country), Alison Krauss z bluegrassu… Jimi Hendrix, Steve Earle… no je toho dost a dost… z domácí scény Petr Spálený (country), Fousatej Hat, Katapult (rock), Věra Martinová (country), Cop (bluegrass…), … a mohl bych pokračovat dlouhé hodiny, vyjmenoval jsem (v daném pořadí) jen ty opravdu nejoblíbenější…
Doplňuji:
… a málem bych zapomněl uvést Nelly Furtado

ten který je

Mám široké spektrum.Odvíjí se to podle nálady.Poslouchám rock,hard rock,NWOBH,do­om,gothic,dar­k wawe.

Kajra

budete se mi všichni smát,až se vám tu začnu zpovídat …ale já ráda dechovku

Miroslavst

Neznám přesný styl hudby, ale poslouchám to co se mí líbí. Takže kesha ano, lady gaga ano, a další novinky hrané v rádiu.

ReHu

Už jsem se také chtěla optat.
Já mám široké spektrum. Záleží na náladě.
Stálicí je ale P. Collins a Spirituál kvintet.

oskar

Záleží jaká je nálada,ale každá hudba je svým spůsobem krásná.

Osbourne

Já poslouchám hlavně Ozzyho Osbourna a Rolling Stones a moje nejoblíbenější písnička je Satisfaction

panenka

Poslouchám LADY GAGA,AGNES,BLU­E,NELLY,JASON DERULO,BAYONCE,RI­HANNA,je toho spoustu.

skorcovaz

Depeche Mode, U2, 80-tý léta..