Avatar uživatele
2vk2

Co posloucháte za hudbu?

Zajímalo by mně co posloucháte za hudbu. Třeba já poslouchám Miley Cyrus, Keshu, Lady Gaga…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, ten který je, quentos, Jahoda, briketka10 před 5072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já posloucám to, co se mi líbí. Většinou ale poslouchám od určitýc zpěváků. Například Ke$ha, Lady GaGa, Shakira, Beyoncé, Rihanna, David Guetta, Flo-Rida, Eminem, Black Eyed Peas, Pussycat Dolls, September, Tina a Rytmus, apod. 🙂 Mých oblíbených zpěváků je hodně a oblíbených písniček mraky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Taktéž široké spektrum. Poslouchám toho hodně a to právě z odvětví elektronické hudby (což neznamená, že poslouchám elektro nebo snad nějaká techna).

Pop do mého repertoáru nezapadá.

Nedávno vyšlo nové album Cypress Hill – Rise Up. Na to jsme čekali nějakých 5 let od jejich posledního alba. Má očekávání byla velká a jak jsem prolítal všechny skladby, cítil jsem se trochu zklamaný. Po prvním poslechu alba mě ale opět nezklamali – excelentní.


Výborný průvodce el. hudbou s ukázkami! Vlevo vyberte jeden z kořenových typů hudby a pak uvidíte obří strom. Bohužel v angličtině http://techno­.org/electronic-music-guide/ (nenechte se zastrašit tím technem v adrese, zjistíte, že se od el. hudby odvíjí hodně)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

všechnu možnou i nemožnou, co se jen trochu dá hudbou nazvat, takže mezi mé oblíbené patří zástupci nejrůznějších žánrů. Největším mým idolem je již 15 let mladá průkopnice moderního country Martina McBride a v těsném závěsu za ní rovněž country zpěvačka Ronna Reeves. Dále – pro změnu z rocku – Sheryl Crow; Lara Fabian coby zástupce vokálního popu, sopranistka Sarah Brightman – zástupce klasiky, Avril Lavigne coby punkerka, Nightwish (s Tarjou v čele) ze symphonic metalu, Emmylou Harris (country), Alison Krauss z bluegrassu… Jimi Hendrix, Steve Earle… no je toho dost a dost… z domácí scény Petr Spálený (country), Fousatej Hat, Katapult (rock), Věra Martinová (country), Cop (bluegrass…), … a mohl bych pokračovat dlouhé hodiny, vyjmenoval jsem (v daném pořadí) jen ty opravdu nejoblíbenější…
Doplňuji:
… a málem bych zapomněl uvést Nelly Furtado

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám široké spektrum.Odvíjí se to podle nálady.Poslouchám rock,hard rock,NWOBH,do­om,gothic,dar­k wawe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

budete se mi všichni smát,až se vám tu začnu zpovídat …ale já ráda dechovku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Neznám přesný styl hudby, ale poslouchám to co se mí líbí. Takže kesha ano, lady gaga ano, a další novinky hrané v rádiu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Už jsem se také chtěla optat.
Já mám široké spektrum. Záleží na náladě.
Stálicí je ale P. Collins a Spirituál kvintet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Záleží jaká je nálada,ale každá hudba je svým spůsobem krásná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Osbourne

Já poslouchám hlavně Ozzyho Osbourna a Rolling Stones a moje nejoblíbenější písnička je Satisfaction

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Poslouchám LADY GAGA,AGNES,BLU­E,NELLY,JASON DERULO,BAYONCE,RI­HANNA,je toho spoustu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Depeche Mode, U2, 80-tý léta..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV