Avatar uživatele
Hoki

Co poslouchate za styl hudby ???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, briketka10, SonsyMite, anonym před 4342 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Poslouchám všechny hudební styly, ale především folk – country a gothic metal. Mám ráda s vyjímkami starší hudbu, tak z 60tých až 80tých – 90tých let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

rock

Hlavně když řvou kytary, klávesy, duní baskytara a pořád se mlátí vší silou do bicích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

všechno !! někdy i polku a to myslím vážně..
Doplňuji:
nesmí to být disharmonie, jak hrají dnešní kapely a tvrdí o sobě, že hrají hudbu z velkým H vytvářejí jen zvuky co k sobě neladí, někdy se na ně mrknu v TV jsou k popukání, když jsou perfektně oblečení a mají vtipné texty, ale ta music je fakt jen bum do něčeho bác do tamtoho :))
nejvíc mě baví africká, turecká a indická hudba..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Rock,hard rock,heavy metal,gotický metal…poslouchám i jinou muziku,ale ne tolik.Nejvíc nesnáším techno,rap a podobný tuc tuc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Úplně nejradši ambient, jinak chillout, dobrou meditační hudbu, ethno (africkou, asijskou, jihoamerickou..) a to dobré ze všech ostatních hudebních stylů.
Doplňuji:
zapomněl jsem na jazz..

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jsem odkojen americkou moderní country a bluegrassem, ale z „countryového fašisty“ už jsem vyrost a dnes poslouchám od všeho trochu – mimo zmíněné country a bluegrassu taky rock, jazz, něco z metalu (Nightwish, Cradle of Filth), něco z vážné hudby (hlavně soprány – Sarah Brightman, Petra Berger…) – podle nálady…
Doplňuji:
podobná otázka padla před cca dvěma lety, můžete zkusit porovnat změnu skladby zdejšího osazenstva z hlediska preferovaných hudebních stylů ;{)> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nejoblibenejsi-hudebni-styl?podobna=1

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marsyas

Zbožňuju metal, klidně i punk, ale zároveň mám rád téměř cokoli progresivního.
Naopak nesnáším „muziku,“ jejíž slova se omezují na šit a fak a hudba k ní nezní jako sex transformerů.
Doplňuji:
*zní

Upravil/a: Marsyas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nejčastěji Jazz a klasiku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

HARDSTYLE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Rock.Od Rolling Stones až po současné kapely.Nemám rád uječený speed metal a dechovku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

hadretchno,roc­k,heavymetal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

mam rada osmdesata leta,anebo jakekoli s nadechem romantiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nejraději mám české country a folk, což je památka na má mladší léta, courání po republice a spaní pod širákem. Líbí se mi styl pěkných písniček z 80. a 90. let., pak Kabáti či bývalý Lunetic, na chalupě na vsi poslouchám i dechovky. Mí oblíbenci jsou také Nazarethi, Abba, Rolling Stones, Beatles, Simon a Garfunkel, Boney-M, atp. Nó holt mi už není dvacet, nové kapely ani neznám, ani se mi nová muzika nelíbí, postrádá rytmus a zajímavé texty, je to úplně bezduché.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darkdawn

Vše kromě dechovek,lidovek a country ...........

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek