Co poslouchate za styl hudby ???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Poslouchám všechny hudební styly, ale především folk - country a gothic metal. Mám ráda s vyjímkami starší hudbu, tak z 60tých až 80tých - 90tých let.

Další odpovědi:

Zlatý

rock

Hlavně když řvou kytary, klávesy, duní baskytara a pořád se mlátí vší silou do bicích.

Zlatý

všechno !! někdy i polku a to myslím vážně..
Doplňuji:
nesmí to být disharmonie, jak hrají dnešní kapely a tvrdí o sobě, že hrají hudbu z velkým H vytvářejí jen zvuky co k sobě neladí, někdy se na ně mrknu v TV jsou k popukání, když jsou perfektně oblečení a mají vtipné texty, ale ta music je fakt jen bum do něčeho bác do tamtoho :))
nejvíc mě baví africká, turecká a indická hudba..

Stříbrný

Rock,hard rock,heavy metal,gotický metal...poslouchám i jinou muziku,ale ne tolik.Nejvíc nesnáším techno,rap a podobný tuc tuc.

Úplně nejradši ambient, jinak chillout, dobrou meditační hudbu, ethno (africkou, asijskou, jihoamerickou..) a to dobré ze všech ostatních hudebních stylů.
Doplňuji:
zapomněl jsem na jazz..

Zlatý

jsem odkojen americkou moderní country a bluegrassem, ale z "countryového fašisty" už jsem vyrost a dnes poslouchám od všeho trochu - mimo zmíněné country a bluegrassu taky rock, jazz, něco z metalu (Nightwish, Cradle of Filth), něco z vážné hudby (hlavně soprány - Sarah Brightman, Petra Berger...) - podle nálady...
Doplňuji:
podobná otázka padla před cca dvěma lety, můžete zkusit porovnat změnu skladby zdejšího osazenstva z hlediska preferovaných hudebních stylů ;{)> http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Zbožňuju metal, klidně i punk, ale zároveň mám rád téměř cokoli progresivního.
Naopak nesnáším "muziku," jejíž slova se omezují na šit a fak a hudba k ní nezní jako sex transformerů.
Doplňuji:
*zní

Zlatý

Nejčastěji Jazz a klasiku.

Pokročilý

HARDSTYLE

Zlatý

Rock.Od Rolling Stones až po současné kapely.Nemám rád uječený speed metal a dechovku.

Stříbrný

hadretchno,rock,heavymetal.

Bronzový

mam rada osmdesata leta,anebo jakekoli s nadechem romantiky.

Stříbrný

Nejraději mám české country a folk, což je památka na má mladší léta, courání po republice a spaní pod širákem. Líbí se mi styl pěkných písniček z 80. a 90. let., pak Kabáti či bývalý Lunetic, na chalupě na vsi poslouchám i dechovky. Mí oblíbenci jsou také Nazarethi, Abba, Rolling Stones, Beatles, Simon a Garfunkel, Boney-M, atp. Nó holt mi už není dvacet, nové kapely ani neznám, ani se mi nová muzika nelíbí, postrádá rytmus a zajímavé texty, je to úplně bezduché.

Vše kromě dechovek,lidovek a country ...........

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.