Hoki

Co poslouchate za styl hudby ???

Nejlepší odpověď
anonym

Poslouchám všechny hudební styly, ale především folk – country a gothic metal. Mám ráda s vyjímkami starší hudbu, tak z 60tých až 80tých – 90tých let.

Další odpovědi
Michal Kole

rock

Hlavně když řvou kytary, klávesy, duní baskytara a pořád se mlátí vší silou do bicích.

briketka10

všechno !! někdy i polku a to myslím vážně..
Doplňuji:
nesmí to být disharmonie, jak hrají dnešní kapely a tvrdí o sobě, že hrají hudbu z velkým H vytvářejí jen zvuky co k sobě neladí, někdy se na ně mrknu v TV jsou k popukání, když jsou perfektně oblečení a mají vtipné texty, ale ta music je fakt jen bum do něčeho bác do tamtoho :))
nejvíc mě baví africká, turecká a indická hudba..

Rocker

Rock,hard rock,heavy metal,gotický metal…poslouchám i jinou muziku,ale ne tolik.Nejvíc nesnáším techno,rap a podobný tuc tuc.

anonym

Úplně nejradši ambient, jinak chillout, dobrou meditační hudbu, ethno (africkou, asijskou, jihoamerickou..) a to dobré ze všech ostatních hudebních stylů.
Doplňuji:
zapomněl jsem na jazz..

quentos

jsem odkojen americkou moderní country a bluegrassem, ale z „countryového fašisty“ už jsem vyrost a dnes poslouchám od všeho trochu – mimo zmíněné country a bluegrassu taky rock, jazz, něco z metalu (Nightwish, Cradle of Filth), něco z vážné hudby (hlavně soprány – Sarah Brightman, Petra Berger…) – podle nálady…
Doplňuji:
podobná otázka padla před cca dvěma lety, můžete zkusit porovnat změnu skladby zdejšího osazenstva z hlediska preferovaných hudebních stylů ;{)> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nejoblibenejsi-hudebni-styl?podobna=1

Marsyas

Zbožňuju metal, klidně i punk, ale zároveň mám rád téměř cokoli progresivního.
Naopak nesnáším „muziku,“ jejíž slova se omezují na šit a fak a hudba k ní nezní jako sex transformerů.
Doplňuji:
*zní

Damiana

Nejčastěji Jazz a klasiku.

SonsyMite

HARDSTYLE

ten který je

Rock.Od Rolling Stones až po současné kapely.Nemám rád uječený speed metal a dechovku.

honza19hk

hadretchno,roc­k,heavymetal.

pizlicka

mam rada osmdesata leta,anebo jakekoli s nadechem romantiky.

pusinka50

Nejraději mám české country a folk, což je památka na má mladší léta, courání po republice a spaní pod širákem. Líbí se mi styl pěkných písniček z 80. a 90. let., pak Kabáti či bývalý Lunetic, na chalupě na vsi poslouchám i dechovky. Mí oblíbenci jsou také Nazarethi, Abba, Rolling Stones, Beatles, Simon a Garfunkel, Boney-M, atp. Nó holt mi už není dvacet, nové kapely ani neznám, ani se mi nová muzika nelíbí, postrádá rytmus a zajímavé texty, je to úplně bezduché.

Darkdawn

Vše kromě dechovek,lidovek a country ...........