KatkatkaW

Hladovka na zhubnutí?

Je hladovění účinným způsobem jak zhubnout? Jak daleko bych musela zajít aby se výsledek dostavil? Diety na mě neplatí – dělám si pak výjimky, takže hledám jiné možnosti.

Nejlepší odpověď
mojitek

Hladovku nedoporučuju,to není šťastný způsob zhubnutí. Tělo nebude mít přísun živin a bude si je tudíž brát z rezervy-to jest ze svalů ! Z každého kila které zhubnete hladovkou Vám ubyde 30deka svalové hmoty.Budete sice vážit méně,ale nebudete vypadat zrovna sexy-budete tzv. neforemná abych to řekl naplno. Prostě jíst přiměřeně,nejíst moc tuků a cukru a potit se sportem.Jinak to prostě nelze.

Další odpovědi
zjentek

nic takového neexistuje. Hlady umřou i tlustí. Nevíme jak jsi na tom, ale zkus držet jídlovku- pravidelně. Takže třeba si určíš, že budeš jíst v 9.00 a pak v 16.00 a to dodrž řekněme 2roky. Pak uvidíš .) ..jo a když do toho pudeš, je úplně fuk, kolik a co v ty dané intervaly sníš. Však ono už ti potom tělo samo řekne, na co máš chuť. Je to jednoduché, když to pochopíš .)

Dudu855456

Něco podobného jako má mojitek:Mít vyváženou stravu
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/247257-deset-tipu-jak-zhubnout-bez-drzeni-diet-a-umorneho-cviceni.html
http://jakzhub­nout.blogspot­.cz/

Zbynas

Tak asi se dá hladovkou zhubnout. Stačí jíst citron denně, to ti vydá potřebnej počet kalorií, abys přežila a hotovson :)