Help,pomoc,hilfe…

Vařím si oběd,ale knedlíky(houskové) mám v mrazáku.Jak je nejlepši připravit(ohřát) aby byly vhodné ke konzumaci?!
Doplňuji:
Udělal jsem to,jak radil Drap(bez nádobí),ale sluší se k dámě,která byla první,označit jeji odpověď jako užitečnou!

Nejlepší odpověď
kropitko

No já to dělám tak, že je dám na chvilku do mikrovlnky na rozmrazování, pak si odkrojím tolik kolik sním a opět ohřeji v mikrovlnce,,

Další odpovědi
Drap

Patřičný kus, můžeš i bez rozmrazování dát do mikrotenového sáčku a do mikrovlnky.
Dělám to tak, jsou prohřáté, žádné špinavé nádobí.....