glukokortikoidy

Jaké jsou vhodné potraviny při léčbě glukokortikoidy a kortikosteroidy. Které jsou naopak nevhodné.Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
vagra

Myslím si,že na tuto otázku vám nejlépe odpoví váš ošetřující lékař,který má přístup k vaší diagnoze.Léčba glukokortikoidy a kortikosteroidy může postihnout velké množství nemocí/jater,kůže atpd/
Kvalifikovanou odpověď bych spíš hledal u lékaře, než na tomto,anonymním,la­ickým foru.