George Orwell nebo Saint Exupéry

Který spisovatel je lepší?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Kdybych měla odpovědět, kterého spisovatele mám raději vybrala bych si George Orwella – napsal jednu z mých nejoblíbenějších knih, kterou je Farmu zvířat. Antoine de Saint-Exupery byl také nádherný spisovatel s nádherným pohádkovým příběhem o Malém princi. Ale porovnávat, který z nich byl lepší spisovatel je nemožné – a ani bych se k něčemu takovému neodvažovala. Oba měli svoje kouzlo a jejich knihy jsou nesmrtelné.

Další odpovědi
Sůwa

Jiná možnost

Je nesmysl srovnávat dva spisovatele, který z nich je lepší, zejména když se jedná v podstatě o protiklady. Je třeba mít mnohem větší rozhled a seznámit se literaturou různých žánrů, aby si každý mohl vybrat podle momentální nálady a potřeby. Z těch dvou bych v současnosti volila sice Exupéryho, ale čtu Francise 🙂.

verka

Jiná možnost

…a chutná vice jablko nebo hruška?

Ar

Saint Exupéry

Jako letecký modelář zaměřený na W.W. II říkám Saint Exupéry
Budiž mu P-38 Lightning lehký

anonym

George Orwell

Doplňuji:
ale i aktuální, ACTA, SOPA, kamery na každém kroku a rozpoznávání obličejů apod.

Angie

George Orwell