fyzické napadení a trestní oznámení

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,zda je možné otevřít zpětně fyzické napadení,které se zhruba stalo před 2 měsíci. Napadený byl bez zjevných známek poranění,nebyl ten den ošetřen lékařem.Policie sepsala jen nějaký záznam na bloček a vše bylo ok. (podotýkám,že to byla spíše jen taková hospodská rvačka, kterých je tisíce).A dnes jsem dostal zprávu,že na mně podá trestní oznámení. Děkuji za odpověď

Odpovědi
standa

Ano lze to zpětně ´otevřít´. Trestní oznámení lze podat i několik let zpět až do doby než by byl údajný trestný čin promlčený.

Viera

můžete mi vaši situaci vysvětlit podrobněji? nějak neevím, ze co Vás dává policii. Za to, že Vy jste volal policii jako první?