AShooter

Funkce 3G sítě v tabletu

Nevíte jak funguje možnost 3G sítě v tabletu? Nějaké zkušenosti či rady ocením.

Odpovědi
Bedy

Do tabletu vložíte SIM kartu od operátora a můžete normálně surfovat jako v mobilu.

Reezo

jelikož mám tablet a platím si do něj internet, tak musím říct, že jsem z toho byl celkem zklamaný… internet nejlépe funguje ve městech, kde je podpora 3G sítě. na vesnicích, je to velmy pomalé a než se oběvilo neomezené volání, či internet, tak to bylo celkem drahé v poměru cena / velikost stažených dat. Již po pár streamech filmů mi chodili od operátora sms, že jsem na limitu a pak mi KAŽDÝ DEN odečítali 20 korun za internet… (nehoráznost)

Uzavřel bych to tak, že tablet se nevyplatí, pokud žijete na vesnici, nebo nemáte v plánu pořídit si do tabletu neomezený internet. Jinak budete znechuceni
momentálně využívám pouze wifi, když ji někde chytím.