Konan-Pain

Kolik by jste zaplatili za vyfocení 15–25 fotek za vašeho mazlíčka??

Kolik by jste zaplatili za vyfocení 15–25 (klidně i více) akčních nebo jakýchkoliv jiných fotek (upravených, ale na přání i neupravených) vašeho domácího mazlíčka (klidně i s vámi) někomu, kdo není přímo profesionál a má fotografování jen jako hobby (fotí kvalitní zrcadlovkou /ale ne úplně tou profi/ s velmi kvalitním objektivem), ale fotky má velmi pěkné a je vidět, že tomu rozumí a umí?

Odpovědi
Zbynas

méně než 300 Kč (Kolik?)

Záleží, k čemu bych to potřeboval, jaké bych měl možnosti, na co by to bylo apod. Je tu mnoho faktorů, nelze odpovědět jen tak takhle. (Proto v anketě dávám náhodnou možnost)
Doplňuji:
Dovedu si představit, že se cena může klidně pohybovat i v řádu tisíců. Záleží opravdu na co, proč atd.

Radomír.cz

400 Kč

Doplňuji:
Na fotkách by se nemělo šetřit. Jednou je to památka. Dal bych klidně i víc za fotky se psem. Jednou umře, a co pak… Fotka je naše památka např. na zesnulé.

MonkeyKing

více než 600 Kč (Kolik?)

Wolwowolk

méně než 300 Kč (Kolik?)

Poklička

více než 600 Kč (Kolik?)

Děda Louda

400 Kč

Předběžně 400,– Kč / kus.

Oliku141

méně než 300 Kč (Kolik?)

Doplňuji:
Asi tak 150 – 200

Sůwa

Profesionál rozhodně nejsem, ale občas se mi něco povede. Fotila jsem domácí mazlíčky – andulky, děti a pod. zdarma… 🙂