Dominika1991

Neznáte firmu, co vyrábí věci z polystyrenu, víte? (Praha)

Sháním nějakou firmu, co je schopna vytvořit z POLYSTYRENU nějaký požadovaný „tvar“. Víte, kde to hledat? Díky moc, PRAHA

Odpovědi
anonym

Třeba – http://www.ther­momur.cz/ .
Nevím, co potřebuješ vyrobit – ale bývá snazší (a rozhodně levnější) koupit polystyren a požadovaný tvar z něj vyříznout (vybrousit…) – výroba formy není nednoduchá (a tím ani levná).

Dochy

Pokud by nevadilo že je to 15 km od Prahy, tak se zkus podívat na epoli.cz. Předpokládám ale že to má smysl jen pokud budeš chtít řádově stovky/tisíce kusů. Zkušenost s nimi nemám, jen jsem zahlídnul před časem poutač a upoutal mně 😉