Littl3

Existují ověřené stránky, které platí za klikání na reklamy?

Znáte nějakou stránku, kde se dá vydělat pár korun denně za klikání na reklamy a šly by peníze poslat na Paypal? Je vůbec na internetu taková možnost?

Odpovědi
Drap

Existují, zapomeň ale, že něco vyděláš.

Tw!st

Existují, např ermail, ale je to absolutně nevýhodné… radši najdi nějakou affiliate spolupráci, tím si vyděláš víc, nebo se nauč programovat nebo dělat grafiku, tím se můžeš i živit, a vůbec ne špatně :)

Kepler

Jo, to už tady bylo. Prakticky všechny odpovědi zněly: podvod!