zjentek

Existují v dnešní době ATM bez kamery v příslušenství?

..myslím takové ATM, viz odkaz-
https://www.go­ogle.cz/search?q=Au­tomated+teller+machi­ne&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&ved­=0CCkQsARqFQoT­CKK_1ujdlMkCFQEQ­cgodfwcDgg&biw=1­024&bih=667
..neboli českej „bankomat“

Odpovědi
anonym

Ano, české banky patří v zabezpečení ke světové špičce (je to částečně tím, že začínaly později, čili rovnou nasazují modernější technologie, a modernizovat celou síť je neuvěřitelně drahé). V zemích zejm. mimo Evropu jsou nějakých dvacet let za námi.

Např. dvoufaktorová autentizace nebo 3D Secure není mimo Evropu vůbec standardem.