Fienir

Existuje software typu osobní wikipedie?

Myslím tím to, že bych měl vlastní wikipedie v počítači. Existuje nějaký program?

Nejlepší odpověď
ivzez

Jistě:
http://www.me­diawiki.org/wi­ki/Download/cs
(Obsah si samozřejmě musíte vytvořit sám.)

Další odpovědi
mosoj

Wikipedie je hlavně databáze !!!
Databázi si můžeš klidně vytvořit sám, ale nakrmit daty musíš také sám !

Jste z těch programů úplně pomátlí!

badisko

Jasne tvuj mozek + dost mista na HDD …no take dost casu …:D …
A pak jen pripojeni k netu …:D

stefanheisle

Dobrý den,

Ano, existuje software, který umožňuje vytvořit osobní wikipedii na počítači. Například MediaWiki je jedním z takových programů, který si musíte nainstalovat a obsah si vytvořit sám. Nicméně, musíte být připraveni věnovat hodně času na naplnění obsahu a údržbu. Může to být náročné, ale pokud máte zájem o tvorbu vlastního zdroje informací, určitě to stojí za to. Také byste měli mít dostatek volného místa na disku a připojení k internetu pro přístup k zdrojům, ze kterých budete čerpat informace. Samozřejmě, vše závisí na vašich potřebách a schopnostech, ale myslím si, že osobní wikipedie může být skvělým nástrojem pro organizaci a sdílení vašich znalostí. Pokud vám to přišlo užitečné, podívejte se na můj weblink.