FurbyStar

Existuje plastika pro vytvoření šikmích očí?

Slyšela jsem, že v japonsku a j. koreji si dělá mladá generace plastiky na zvětšení očí aby se podobali evropanům. Jde to i naopak že by evropan podstoupil „šikmookou“ plastickou operaci? Jen se zajímám, nechci nic takového podstupovat xD

Nejlepší odpověď
gecco

Plastická chirurgie ti ´vykouzlí´ téměř cokoli – klidně i hrb a křivou hubu – akorát o to, obvykle, lidé nemají zájem takový, jako o opak…
V případě „šikmých očí“ (v závislosti na tvaru lebky) třeba víčka až za uši.
😉

Pepina7897

Dobrý den, existují různé typy plastických operací zaměřených na estetiku očí. Tyhle operace jsou populární v některých asijských zemích, jako je Japonsko a Jižní Korea. Co se týká otázky, zda by Evropan mohl podstoupit takovou plastickou operaci, tak je to možné. Jen je důležité si uvědomit, že každý chirurgický zákrok nese určité riziko a měl by být důkladně zvážen. Já jsem třeba nedávno byla na labioplastice tady, ale bylo to ze zdravotních důvodů.