sofid

Existuje někde v ČR obchod se zdravou výživou?

Existuje někde v ČR popř. ve světě obchod se zdravou výživou (ovocne, zeleninové saláty nebo pravé ovocné juice atd..) něco jako je KFC ale se zdravou výživou kde přijdete a budete si moct sednou a jíst zdravé jídlo.

Nejlepší odpověď
annas

Jsou obchody a jídelny … Uvádím jídelny.

V Olomouci je Greenbar ve Ztracené ulici. Nabídka teplých jídel, salátů, dezertů, teplých a studených nápojů.

Ještě Govinda – nabídka teplého menu, nápojů, salátů, pečiva, sladkostí, sušenek v prostředí inspirovaném indickou kulturou.

Neuvedl jste, kde bydlíte. Určitě v každém větším městě se něco podobného najde. . Vyzkoušenou mám jídelnu v Holešově.

Jsou obchody i jídelny ..

Další odpovědi
RyuzakiKate

U nás je třeba skvělá Baladeva na způsob Hare Krishna, vždycky polévka, salát, hlavní chod a sladká tečka na závěr. Je to tzv. bezkarmické jídlo, žádné maso, ani houby, přesto je to moc dobrý a ne předražený. Kompletně se takto najíš, uspokojíš všechny své chutě, a tím pádem nemusíš po zbytek dne jíst… Tak to asi teda mají ostatní, ale já to bez dalšího jídla nevydržím :D

jáára

Bazalka v Hradci Králové. třeba. ale jsou snad v každým městě – hledat

Damiana

V klasických obchodech se zdravým jídlem restauraci podobného typu nenajdeš vždycky. Neuvádiš odkud jsi. Mrkni tady :
https://www.go­ogle.cz/search?q=Res­taurace+se+zdra­vou+v%C3%BD%C5%­BEivou&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari&redir_es­c=&ei=BQDKUav­CBcKetAbaiIHYCQ

iwrana

Nejlepší je vypěstovat si něco na zahrádce,případně i na balkoně se dá.