tatanka

Existuje nějaký všeobecný seznam užitečných internetových a­dres?

Nejlepší odpověď
annas

Kdysi jsem dostala mailem odkaz na tuto stránku Google, kde jsou některé odkazy na adresy vybrané a uspořádané.

http://www.reff.cz/

Nevím, co považujete za užitečné adresy, ale je zde hodně iinformací.
Cestování, Peníze, Videa, Zprávy, Počasí, Stránky pro muže, Stránky pro ženy, Hudba, Zábava a mnoho dalších

Ještě něco
http://www.thunder-bolt.cz/zajima­vosti/0-obsah.html

Další odpovědi
Lamalam

Ne, takový seznam nemůže existovat. Užitečnost či neužitečnost stránky je velmi relativní pojem a záleží na osobních preferencích uživatelů.

Odkaz od annas je skvělým potvrzením mého názoru. Já jsem na této stránce „užitečných“ odkazů shledala pro mě užitečné asi 4 stránky.

xxx3

google.com

NeNonym

Hej TY, POČÚVAJ, „tatanka“:

ČO VY SI NAPRÍKLAĎ PREDSTAVUJETĚ POD TAKÝM HEN-TÝM POJMOM – „UŽITOČNÝ“…?

Heeee…?

😉

A teď vážně: GOOGLE IST RICHTIG!
I když ho nesnáším pro jeho neutuchající a velkodrzou vlezlost…

ivzez

Neexistuje a ani existovat nemůže,
protože pro každého jsou užitečné jiné stránky.
Každý z nás potřebuje něco jiného.

Klaproth

Nemůže existovat.